سرویس: اجتماعی ۱۶:۰۳ - یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶

رئیس دانشگاه علمی کاربردی هرند:

دانشجویان باید در زُمره اقشار استکبار ستیز و اندیشه ورز در جامعه مطرح شوند

مالکی رئیس دانشگاه علمی کاربردی هرند گفت: باید دانشجویان از دوران دانشجویی‌‌‌‌‌‌‌ کما‌ل استفاده را برده و نمود روحیه دانشجویی را به جامع القا کند.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در اصفهان، به مناسبت روز دانشجو و حسابدار، همایش و جشنی در دانشگاه علمی کاربردی هرند برگزار شد.

در این مراسم دکتر غلامرضا مالکی با تبریک اعیاد اظهار کرد: دانشجو بعنوان قشر استکبار ستیز، اندیشه ورز، با نشاط و با انرژی جوانی در جامع مطرح است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی هرند با اشاره به اهمیت ویژه دوران دانشجویی افزود: باید دانشجویان از دوران دانشجویی‌‌‌‌‌‌‌ کما‌ل استفاده را برده و نمود روحیه دانشجویی را به جامع القا کند.

وی تصریح کرد: برای دانشجو جامعه و دانشگاه وظایف و انتظاراتی ترسیم کرده است که دانشجو باید در انجام ان کوشا باشد.

مالکی، علامه مجمد تقی جعفری را یکی از برجسته ترین صاحب نظران در علوم انسانی دانست و خاطر نشان کرد: دانشجو با اندیشه ورزی باید استفاده از علوم انسانی گرفته شده از شرق و غرب که بسیاری از آن ها با اداب و رسوم و مذهب ما همخوانی ندارد را به حداقل رسانده و جایگزین ان را ارائه دهد.

وی عصاره نام گذاری روز دانشجو را استکبار ستیزی دانست و اذعان کرد: کلماتی چون ظلم، ظالم و مظلوم که این روز ها در صدر اخبار قرار دارد، نقش دانشجو را در آگاهی به اقشار جامعه و تمایز آن نیز خاطر نشان می کند.

این مراسم با همکاری امور فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی هرند و انجمن علمی حسابداری این دانشگاه برگزار شد.

انتهای پیام/ جمشید حسینی جزه

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.