سرویس: اجتماعی » حوادث ۱۰:۴۵ - چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶

سخنگوی سازمان آتش نشانی استان اصفهان

خوش شانسی راننده کامیون در حادثه ای مرگبار

سخنگوی سازمان آتش نشانی استان اصفهان از گیر کردن کامیون کمپرس زیر پل هوایی عابر پیاده بصورت نیمه واژگون و محبوس شدن راننده در کابین خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق، محمد شریعتی  عنوان کرد: عصر دیروز با اعلام خبر گیر کردن کامیون کمپرس زیر پل هوایی عابر پیاده بصورت نیمه واژگون و  محبوس شدن راننده در ارتفاع حدودا چهار متری در اتوبان فرودگاه اصفهان، بلافاصله اکیپ ایستگاه هفت به همراه خودرو بالابر و افسر کشیک وقت راهی محل حادثه شدند.

وی افزود: پس از رسیدن اکیپ به محل شاهد گیر کردن کامیون کمپرس زیر پل هوایی عابر پیاده بصورت نیمه واژگون  و محبوس شدن راننده در ارتفاع حدودا چهار متری بودند که بلافاصله با رعایت موارد ایمنی همچنین ثابت کردن کامیون و با استفاده از خودرو بالابر در ارتفاع چهار متری راننده کمپرس را  در حالی که کامیون در شرایط نامتعادلی بود خارج نمودند.
وی ادامه داد: با توجه به سرعت زیاد برخورد کامیون با پل عابر پیاده احتمال خطرات زیادی وجود داشت منجمله سقوط پل عابر پیاده بر روی خودرو های عبوری یا سقوط راننده از ارتفاع به پایین و غیره که با خوش شانسی راننده  این حادثه ختم به خیر شد. راننده از ناحیه ستون فقرات دچار آسیب دیدگی شده بود که پس از انتقال مصدوم به سطح زمین بلافاصله توسط عوامل اورژانس شهر به بیمارستان انتقال داده شد.
شریعتی در پایان گفت: علت این حادثه رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی و بالا آمدن جک کمپرس کامیون در حین حرکت همچنین  متوجه نشدن راننده و در انتها برخورد شدید با پل عابر پیاده بود.

انتهای پیام/ایمنا

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.