سرویس: اخبار شهرستان ۱۵:۲۳ - دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه بخش کوهپایه:

برخورداری کوهپایه از موقوفات بزرگ قرآنی، باعث تقویت فعالیت این بخش می شود

حجت الاسلام طباطبایی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه بخش کوهپایه گفت: می توان از فواید قرآنی در زمینه گسترش فعالیت های قرآنی در مساجد و مدارس استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در اصفهان، صبح امروز مراسم تجلیل از دانش آموخته گان کلاس های قرآنی صوت، لحن و تجوید مسجد جامعه کوهپایه برگزار شد.

در این مراسم ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه بخش کوهپایه اظهار کرد: بایستی اقدامات لازم برای ترویج فرهنگ وقف در حوزه قران در همه سطوح و به صورت گسترده انجام شود تا به این نیاز جامعه قرانی که حمایت از فعالیت های این حوزه است به خوبی پاسخ داده شود.

حجت الاسلام سید علی طباطبایی افزود: برخورداری بخش از موقوفات بزرگ قرآنی باعث تقویت فعالیت های قرآنی می شود که می توان از فواید آن در زمینه گسترش فعالیت های قرآنی در مساجد و مدارس استفاده کرد.

وی با اشاره به کمبود در موقوفات قرانی در بخش کوهپایه تصریح کرد: خیرین که امکان وقف اموال برای انها مقدور است. با وقف در این زمینه به گسترش و ترویج فرهنگ قران کمک کنند و در این ثواب بزرگ سهیم شوند.

در پایان این مراسم از کلیه دانش اموخته گان و اقای اسحاقیان مربی کلاس های صوت، لحن و تجوید قران مسجد جامعه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ جمشید حسینی

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.