سرویس: اخبار شهرستان ۱۵:۴۵ - دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶

رئیس شورای بخش کوهپایه؛

پیگیری در خصوص عدم اجرای طرح هادی روستایی جریان دارد

لطفی رئیس شورای بخش کوهپایه از پیگیری عدم اجرای طرح هادی توسط بنیاد مسکن روستایی در جلسه ای با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد.

احمد لطفی امروز در گفت و گو با خبرنگار اصفهان شرق در کوهپایه، اظهار کرد: جلسه پنج ساعته با حضور نمایندگان ناهید تاج الدین، حیدرعلی عابدی، فرماندار اصفهان، بخشداران، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی بخش ها و شهرهای شهرستان اصفهان، مدیران راه و شهر سازی و مدیران بنیاد مسکن شهرستان اصفهان در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

رئیس شورای بخش کوهپایه با اشاره به اشکال و نقصان اکثر طرح های هادی روستاها افزود: در این جلسه عدم اجرای طرح هادی که توسط بنیاد مسکن برای روستاها تهیه شده است توسط پیمانکاران و مهندسین خود بنیاد مسکن و عدم ارائه صورت وضعیت کار و بودجه برای طرحهایی که بودجه به آنها اختصاص داده شده و توسط بنیاد اجرا شده اند به بخشداران و شوراها را مطرح کرده و در باب ان گفتگو شد.

وی با اشاره به عدم تمکن مالی مردم شرق اصفهان بدلیل خشک سالی های اخیر تصریح کرد: مصوبه هئیت چهار نفره استان برای تهیه نقشه جامع ( معماری، سازه.، تاسیسات برق، تاسیسات آب و فاضلاب) برای صدور پروانه ساختمان هزینه آن را سه برابر میکند که در این جلسه مطرح شد.

لطفی با اشاره به نیاز مبرم جاده های روستایی بخش کوهپایه به ترمیم و لکه گیری اسفالت خاطرنشان کرد: عدم روکش مناسب آسفالت در محور ترانزیت کوهپایه اصفهان و خرابی راه این محور که خساراتی را برای صاحبان خودروها ایجاد و موجب تصادفات میشود و کم شدن عرض آسفالت جاده ترانزیت از روبروی شهرک صنعتی کوهپایه به سمت تودشک و عدم حاشیه مناسب جاده در این محور یکی دیگر از مشکلات بخش کوهپایه است که در این جلسه مطرح شد.

انتهای پیام/ جمشید حسینی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.