سرویس: اخبار شهرستان ۲۲:۴۷ - پنج شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶

امام جمعه شهر ورزنه:

تفکر بسیجی طومار داعش را در هم پیچید

امام جمعه شهر ورزنه در دیدار با بسیجیان گفت: تفکر بسیجی در آینده صهیونیسم و استکبار جهانی را نابود خواهد کرد.

به گزارش اصفهان شرق، حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی به مناسبت هفته بسیج با حضور در حوزه مقاومت بسیج امام جعفر صادق(ع) ضمن تبریک هفته بسیج به فرمانده حوزه بسیج گفت: بسیج شجره ای است که بنیاد و اساس آن بر خدمت به مردم تشکیل شده و از ابتکارات حضرت امام خمینی(ره) است که منجر به استفاده از نیروهای پر تلاش مردم برای حفظ اسلام و نظام شد.

امام جمعه ورزنه تصریح کرد: امروز در تمام مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی حرف اول را تفکر بسیج می زند و تفکر بسیج و بسیجی بود که طومار داعش که توسط استکبار برای ظلم به مردم مسلمان منطقه ایجاد کرد را درهم پیچید و بار دیگر همین تفکر بسیجی ضربه مهلکی به استکبار جهانی خصوصا آمریکا و صهیونیست ها زد.

وی به جانفشانی های بسیج در ایام دفاع مقدس اشاره و افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس، بسیج آن چنان درخشید که دشمنان اعتراف کردند که قدرتی در بسیج نهفته است که می تواند با یکایک ارتش های کلاسیک جهانی مقابله کند.

حجت الاسلام شامحمدی تاکید کرد: بسیج علاوه بر حضور در خط مقدم نبرد وظیفه جذب، آموزش و سازماندهی نیروهای مردمی و اعزام آنها را به جبهه های نبرد برعهده داشت و در این مدت توانست جمیعت مؤمن و ارزشی را از امت حزب الله، در درون خود بپروراند و پایه ریزی ارتش بیست میلیونی مردمی را دنبال کند.

وی با بیان اینکه امروز تفکر بسیجی به برکت انقلاب اسلامی به دنیا صادر شده، خاطرنشان کرد: اگر جبهه مقاومت به پیروزی هایی در مبارزه با داعش و گروهک های تروریستی که از حمایت های استکبار برخوردار است رسیده به خاطر همین تفکر بسیجی است.

انتهای پیام/ اصفهان شرق

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.