سرویس: اخبار شهرستان ۱۶:۲۳ - سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

در دیدار مسئولان شهر سجزی با نمایندگان مجلس اصفهان مطرح شد:

لزوم جلوگیری از ایجاد پسماند ویژه در نزدیکی شهر سجزی/ احداث بندر خشک وعده ای که روی هواست

باقری رئیس شورای شهر سجزی گفت: دیدار مسئولان با نمایندگان خود، به منظور پیگیری مشکلات شهر سجزی با رویکرد بحث و تبادل نظر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی انجام می شود تا بتوان در حل مشکلات شهری تبادل نظر سازنده داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از کوهپایه، پیش از ظهر امروز، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر سجزی با حمید رضا فولادگر و حجت الاسلام احمد سالک دو نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان اصفهان برای پیگیری مشکلات شهر سجزی دیدار و گفتگو کردند.

در حاشیه این دیدار، رئیس شورای شهر سجزی در گفت و گو با خبرنگار اصفهان شرق اظهار کرد: این دیدار ها به منظور پیگیری مشکلات شهر سجزی با رویکرد بحث و تبادل نظر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تعامل سازنده برای هموار کردن مسیر حل مشکلات شهر سجزی انجام شد.

علی اکبر باقری دیدار با دو نماینده مجلس شهرستان اصفهان را بسیار مثبت قلمداد کرد و افزود: جلوگیری از ایجاد پسماند ویژه در نزدیکی شهر سجزی یکی از مسایل مهم مطرح شده در این دیدار بود.

وی تصریح کرد: موقعیت، فضا، راه های ارتباطی و راه آهن همه چیز را برای احداث بندر خشک در نزدیکی شهر سجزی که قبلا نیز پیش بینی شده آماده کرده است.

باقری گفت: بندر خشک، تعریض پل مزرعه شور، الودگی محیط زیست توسط صنایع الاینده و تامین بودجه اسفالت مسکن مهر از دیگر موضوعات مطرح شده در این دیدار بود.
این مقام مسئول شهر سجزی با اشاره به حوادث جاده ای در ورودی شهر سجزی خاطر نشان کرد: این موضوع نیز در این جلسه مطرح و در مورد راهکار ها ی پیش رو بحث و تبادل نظر شد.

وی با بیان ایجاد هماهنگی بین مسئولان شهر سجزی و نمایندگان مجلس افزود: امید است با این هماهنگی و توجه مسئولان استانی و کشوری بتوانیم در حل مشکلات شهر سجزی فایق آییم.

انتهای پیام/ جمشید حسینی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.