سرویس: اخبار شهرستان ۱۳:۲۷ - جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶

فرمانده حوزه بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) خبر داد:

برگزاری ستاد فرعی یادواره شهدای شرق اصفهان در کوهپایه

رجبی فرمانده حوزه بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) از برگزاری ستاد فرعی یادواره شهدای شرق اصفهان در آذرماه سال جاری در شهر کوهپایه خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق، ستاد فرعی یادواره شهدای شرق اصفهان متشکل از مسئولان بخش کوهپایه با هدف برنامه ریزی، هماهنگی و برگزاری هر چه باشکوه تر یادواره شهدای شرق اصفهان در محل بخشداری کوهپایه برگزار شد.

در حاشیه این مراسم فرمانده حوزه حضرت امیرالمومنین(ع) بخش کوهپایه در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق گفت: در این مراسم مقرر شد کلیه مسئولان، سازمان ها و ادارات از طرق مختلف که در اختیار دارند اطلاع رسانی به عموم مردم را از زمان و نحوه برگزاری یادواره شهدا شرق اصفهان انجام دهند.

ستوانیکم حسین رجبی با اشاره به هدف واحد مسئولان بخش کوهپایه از هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسم افزود: کلیه مسئولان حاضر در جلسه عنوان کردند که از تمام پتانسیل در اختیار خود استفاده کرده تا مراسم با شکوه بیشتری برگزار شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری یادواره در روز ها ی چهارم و پنجم آبان ماه تصریح کرد: بی شک مردم انقلابی بخش کوهپایه در هر دو روز این یادواره حضور چشمگیر خواهند داشت.

رجبی بیان کرد: مردم و مسئولان بخش کوهپایه با توجه به تصمیم گیری در این جلسه در روز پنجم آبان ماه با سازماندهی بیشتر در این مراسم حاضر خواهند شد.

انتهای پیام/ جمشید حسینی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.