سرویس: دسته‌بندی نشده ۱۲:۵۶ - پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

به همراه مسابقه پیامکی

نرم‌افزار «فاطمیه و نوروز ۹۳» تولید شد+لینک دانلود

نرم‌افزار «فاطمیه و نوروز ۱۳۹۳» با محوریت آداب صله و رحم، احکام سفر، علما و مراجع،‌ کودکان و نوجوانان و ایام فاطمیه همراه با مسابقه پیامکی تولید شد.

به گزارش اصفهان شرق، نرم افزار «فاطمیه و نوروز ۱۳۹۳» جهت استفاده مبلغان و عموم علاقه‌مندان در ایام نوروز امسال تولید شد.

این نرم افزار در قالب یک لوح فشرده شامل ۹ فایل صوتی به صورت مسابقه‌ای به همت مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم و همکاری ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی کشور و رادیو معارف تنظیم و آماده سازی شده است.

در این نرم‌افزار «آداب صله و رحم» با سخنان حجت‌الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز، «احکام سفر» با سخنان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، «علما و مراجع» در رابطه با مهدویت، «کلیپ کودکان و نوجوانان»، «کلیپ ایام فاطمیه» به همراه مسابقه پیامکی گنجانده شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند گزینه مورد نظر را که سؤال آن در یکی از آن فایل‌ها است، به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۵۵۲ ارسال کنند، مراسم قرعه‌کشی این مسابقه در دهه مهدویت ۱۳۹۳ برگزار می‌شود، همچنین ۱۴ جایزه نفیس از طرف ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی برای این مسابقه در نظر گرفته شده است.

برای دریافت این نرم‌افزار با حجم ۱۰۰ مگابایت از اینجا اقدام کنید.

پس از دریافت این فایل با فورمت iso، می‌توانید آن را با نرم‌افزارهای رایت سی‌دی نظیر nero کپی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.