سرویس: اخبار شهرستان ۰۸:۴۵ - پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶

در سفر یک روزه نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی مطرح شد:

گردهمایی جانبازان منطقه جرقویه علیا در ۱۷ ربیع الاول

حجت السلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار از خانواده شهدا و جانبازان از برگزاری گردهمایی جانبازان منطقه جرقویه علیا در ۱۷ ربیع الاول خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق، احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به شهر حسن آباد جرقویه علیا از طرح های نیمه تمام شهر بازدید و از وجود مشکلات در زمینه های مختلف آگاه شد.

در این بازدید یک روزه که شهردار، بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد وی را همراهی کردند، از دبیرستان شهید منصوری، مرکز بهداشتی درمانی شهر و ساختمان نیمه تمام آن، کانون شهید رجایی و کانون بانوان، بسیج دانش آموزی، مصلای شهر و شهرداری بازدید شد.

همچنین دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، زیارت قبور شهدای شهر، دیدار با مردم در مسجد امام خمینی از دیگر برنامه های وی بود.

حجت السلام سالک در مورد اتمام ساختمان مرکز جامع سلامت شهر که نیمه تمام مانده گفت: موضوع را با مقامات مربوطه و چند خیر مطرح خواهم کرد و اقدامات لازم را پیگیر خواهم بود و قول مساعد داده شد تا یک پرستار زن در مرکز بهداشتی درمانی شهر مشغول به کار شود.

سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار از خانواده شهدا و جانبازان از برگزاری گردهمایی جانبازان منطقه جرقویه علیا در ۱۷ ربیع الاول خبر داد.

انتهای پیام/احمدصادقی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.