سرویس: اجتماعی ۱۲:۴۹ - جمعه ۰۵ آبان ۱۳۹۶

رئیس شورای شهرستان مطرح کرد:

لزوم تعامل بین مسئولان، راهکاری برای رفع مشکلات بخش جلگه

جلالی رئیس شورای شهرستان اصفهان گفت: شورای شهرستان اصفهان با تعامل و ارتباط مستمر با شوراهای بخش قصد دارد از تمام پتانسیل خود برای رفع مشکلات بخش ها استفاده کند.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق، ظهر امروز شورای اسلامی بخش جلگه با حضور در دفتر شورای اسلامی شهرستان اصفهان با عباس جلالی ریاست شورای شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار اعضای شورای بخش جلگه با بیان مشکلات و کمبودهای بخش جلگه، که مشکلات حاصل از خشکسالی و پیامدهای آن، کمبود امکانات در روستا ها و فقدان راه های ارتباطی مناسب برای آنها و حقابه کشاورزان را در بر میگرفت مطرح کردند.

عباس جلالی اظهار کرد: شورای شهرستان اصفهان با تعامل و ارتباط مستمر با شوراهای بخش قصد دارد از تمام پتانسیل خود برای رفع مشکلات بخش ها استفاده کند.

وی افزود: با لمس مشکلات بخش ها از نزدیک به راحتی نیاز ها و کمبودها را درک و برنامه های شورای شهرستان در رفع با این مشکلات عجین است.

ریاست شورای شهرستان با قول پیگیری مشکلات بخش جلگه تصریح کرد: در مدت کوتاهی که از کار شورای شهرستان میگذرد، پیگیری بسیاری از مشکلات بخش ها خصوصا بخش جلگه انجام گرفته است و در مواردی با حصول نتیجه نیز همراه بوده است.

انتهای پیام/ جمشید حسینی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.