سرویس: اخبار شهرستان ۲۲:۵۴ - دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶

رئیس هیات فوتبال شهرستان اصفهان:

مسیر برای رونق فوتبال در شهرستان اصفهان باز شده است

دهقان رئیس هیات فوتبال شهرستان گفت: ظرفیت غنی فوتبالی در شهرستان اصفهان باعث رونق مجدد ورزش شده و در حال حاضر راه برای رونق و گسترش فوتبال باز شده است.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق، عصر امروز به مناسبت هفته تربیت بدنی رضا دهقان رئیس هیات فوتبال شهرستان با امیر مسعود هراتیان ریئس هیات فوتبال استان اصفهان دیدار کرد.

در این دیدار ریئس هیات فوتبال استان اصفهان گفت: پتانسیل و ظرفیت غنی فوتبالی در شهرستان اصفهان و منطقه شرق طلای نابی بوده که متاسفانه اهمیت چندانی به آن داده نشده است و باید به نحو شایسته از این ظرفیت استفاده کرد.

امیر مسعود هراتیان ضمن قدردانی از زحمات اعضای هیات فوتبال شهرستان افزود: باید هیات شهرستان اصفهان در راستای اهداف تعیین شده گام بردارد تا با چشم انداز بلند مدت به مقصد اصلی خود و معرفی استعداد ها برسد.

وی جشنواره مشترک مدارس فوتبال را نقطه عطفی برای معرفی بازیکنان آینده دار شهرستان و اصفهان دانست و تصریح کرد: از این قبیل برنامه ها باید در راه اعتلای فوتبال در استان استفاده کرد.

در ادامه رئیس هیات فوتبال شهرستان به گزارش عملکرد شهرستان اصفهان در چند سال اخیر پرداخت و گفت: ظرفیت غنی فوتبالی در شهرستان اصفهان باعث رونق مجدد ورزش شده و در حال حاضر راه برای رونق و گسترش فوتبال باز شده است.

رضا دهقان ضمن قدردانی از ایده هیات فوتبال استان در مورد برگزاری مشترک جشنواره مدارس فوتبال جهت شناخته شدن هیات فوتبال شهرستان اصفهان افزود: این راهی بود که حسب دستور ریاست هیات فوتبال استان اصفهان باز شد و معرفی فوتبالیست های شهرستان اصفهان را رقم زد.

وی اظهار کرد: در آینده نیز تمام انرژی خود را برای شکوفایی هر چه بیشتر فوتبال شهرستان اصفهان به کار خواهد بست.

در پایان این دیدار مقرر شد هیات فوتبال شهرستان اصفهان گزارش عملکرد فعالیت های مختلف خود را به صورت مکتوب در اختیار هیات فوتبال استان اصفهان قرار دهد.

انتهای پیام/ جمشید حسینی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.