سرویس: اجتماعی ۱۱:۰۰ - سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

انتظارها از پایتخت فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی بالاست/ ۳۸ هزار اصفهانی به‌عنوان نمونه‌های ترافیکی شناسایی شدند

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به برگزاری همایش بزرگ تجلیل از نمونه‌های ترافیکی راکبین و رانندگان قانونمند پلیس راهور استان اصفهان، گفت: ۳۸ هزار نفر نمونه ترافیکی در استان اصفهان، در مدت‌زمان اجرای این طرح شناسایی شدند.

به گزارش اصفهان شرق، سرتیپ دوم پاسدار مهدی معصوم بیگی صبح امروز در همایش بزرگ تجلیل از نمونه‌های ترافیکی راکبین و رانندگان قانونمند پلیس راهور استان اصفهان، اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم فرموده است هر کس انسانی را از مرگ رهایی بخشد، آن‌چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: استان اصفهان مزین به‌عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی است که این عنوان دارای پیام‌های متعدد و رویکردهای مختلفی است که در ضمن انتظارها را از این استان بالا می‌برد.

وی اظهار کرد: فرماندهی انتظامی استان اصفهان در همین خصوص طرحی را با عنوان تجلیل از نمونه‌های ترافیکی راکبین و رانندگان پیش‌بینی کرد.

سردار معصوم بیگی تأکید کرد: رفتار مردم اصفهان ضمن اینکه کامل است باید الهام‌دهنده به‌کل کشور باشد چرا که این استان شایسته این عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، طرح‌ریزی این همایش را بر همین اساس عنوان کرد و گفت: نمونه‌های ترافیکی در مرحله اول خود مردم عابران پیاده و سپس راکبان موتورسوار و رانندگان خودرو هستند.

وی با بیان اینکه در مدت‌زمان اجرای این طرح ۳۸ هزار نفر نمونه ترافیکی در استان اصفهان شناسایی شدند، تصریح کرد: چشم‌انداز این همایش این هست که استان اصفهان در زمینهٔ مسائل ترافیکی می‌تواند نمونه و الگو در کشور باشد.

انتهای پیام/صاحب نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.