سرویس: اخبار شهرستان ۱۲:۴۰ - دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶

با حضور 25 ارزیاب مسابقات ورزشی؛

تجلیل از ارزیابان جشنواره مدارس فوتبال شهرستان اصفهان برگزار شد

مراسم یادبود و تجلیل از مسئولان برگزاری جشنواره مدارس فوتبال شهرستان اصفهان، با اهدای یادبود و بسته فرهنگی و سخنرانی مسئولان هیئت فوتبال شهرستان انجام شد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی اصفهان شرق، پیش از ظهر امروز جلسه تجلیل از مسئولان برگزاری و ارزیابان جشنواره مدارس فوتبال شهر و شهرستان اصفهان با حضور شش مسئول و ۲۵ ارزیاب در محل هیات فوتبال شهرستان اصفهان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا جعفر جعفری دبیر هیات فوتبال شهرستان اصفهان عنوان کرد: امیداواریم بتوان از استعداد های کشف شده نهایت استفاده به عمل آید و به تیم های برتر معرفی شوند تا بتوان به صورت ویژه این قبیل برنامه ها را بسط داد.

میرحسینی یکی از مدیران تیم ارزیابی جشنواره از نکات مثبت و منفی جشنواره و همچنین ارزیابی های به عمل آمده صحبت کرد و گفت: توانستیم ثابت کنیم ارزیابی های به عمل آمده حداکثر استاندارد های لازم را داراست و میتوان به قدرت به این نتایج اتکا کرد.

سپس رضا دهقان رئیس هیات فوتبال شهرستان اصفهان ضمن جمع بندی مفاد اختصاصی ورزش، خاطرنشان کرد: ما نشان دادیم مصداق کاملی از یک کار تیمی را انجام دادیم و افرادی با سواد، مبتکر و با توانایی کار گروهی بالا در اختیار داریم.

به ابتکار دبیر هیات فوتبال شهرستان، به مسئولان برگزاری و ارزیابان جشنواره لوح یادبود و یک جلد کتاب نهج البلاغه اهدا شد.

سید مصطفی میرحسینی (مدیر ارزشیابی)، ناصر هاشم زاده (مدیر ارزشیابی)، منیره نیکدستی (مدیر ارزشیابی)، رضا شهریاری (مدیر روابط عمومی)، محمد لایقی (مسئول کمیته داوران) و محمد ساعدی (مدیر مدارس فوتبال) از جمله مسئولان حاضر در این نشست از جنس تقدیر و تشکر بودند.

انتهای پیام/ اصفهان شرق

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.