سرویس: جهادومقاومت ۱۶:۱۱ - چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶

پدر شهید حججی

حججی حجت خدا بر مردم شد

پدر شهید حججی گفت:توصیه‌ام به جوانان عزیز این است که روی همان نکته‌ای که رهبری معظم فرمودند، حججی حجت خدا بر مردم شد، تحقیق کنند که چرا رهبری این را فرمودند و دلیل حجت شدن محسن چه بود و به نتیجه برسند، قطعاً راه سعادت را خواهند پیمود.

به گزارش اصفهان شرق، محمدرضا حججی  امروز در مراسم میثاق اصحاب رسانه استان اصفهان با شهدای مدافع حرم اظهار کرد: از همه مردم عزیز ایران به خاطر حضورشان در مراسم تشییع شهید سپاسگزارم که نقشه دشمن در این زمینه را نقش بر آب کردند.

وی افزود: توصیه‌ام به جوانان عزیز این است که روی همان نکته‌ای که رهبری معظم فرمودند، حججی حجت خدا بر مردم شد، تحقیق کنند که چرا رهبری این را فرمودند و دلیل حجت شدن محسن چه بود و به نتیجه برسند، قطعاً راه سعادت را خواهند پیمود.

پدر شهید حججی درباره صفات بارز این شهید نیز گفت: از ویژگی‌های بارز این شهید افتادگی، مخفی بودن، احترام به والدین، احترام به همه، رعایت اجرای تمام احکام الهی چه واجب و چه مستحب، نماز اول وقت و نماز شب بود؛ اگر جوانان دنبال دلیل موفقیت این شهید هستند، باید بدانند که راهی که این شهید در آن قدم گذاشت همان راه سیدالشهدا(ع) و مکتب اهل‌بیت بود که حتی ذره‌ای از صراط مستقیم منحرف نشد.

مادر این شهید مدافع حرم نیز در ادامه افزود: توصیه  شهید محسن حججی به جوانان این بود که راه شهیدان را ادامه دهند و نگذارند خون آن‌ها پایمال شود و از ویژگی‌های بارز این شهید ایمان و اخلاص، احترام بی‌مانند به والدین بود.

رضا صفری مسؤول بسیج رسانه استان اصفهان نیز در حاشیه این مراسم  اظهار کرد: شهدا چشم و چراغ این ملت و راهنمای ما در این عصر و زمان هستند و در دورانی که مسائل انحرافی در ابعاد مختلف جوامع را به‌ خصوص ملت‌های مسلمان را درگیر کرده است، شهدا بالاترین شاخصه و طراز برای پیمودن صراط مستقیم هستند.

وی ادامه داد: از آنجا که اصحاب رسانه نقش روشنگری، بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به جامعه را به عهده دارند و میثاق با شهدا و کار زینبی کردن از اهداف ویژه رسانه‌ها است، بر خود فرض می‌دانیم که با حضور در مزار شهدا و میثاق با این شهیدان، سیره آنان را به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

انتهای پیام/خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.