سرویس: اجتماعی ۰۱:۳۷ - یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶

شهردار شهر تودشک:

هفته نیروی انتظامی فرصتی بهینه برای همدلی مردم و پلیس است

مجلسی شهردار تودشک گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی بهینه برای همدلی میان مردم و پلیس است تا با همکاری همه جانبه بتوان بر مشکلات فائق آمد.

به گزارش اصفهان شرق، عصر امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اعضای شورای اسلامی شهر تودشک باتفاق شهردار با حضور در کلانتری تودشک از تلاش های شبانه روزی فرمانده خدوم و پرسنل سختکوش و همیشه بیدار این یگان تقدیر و تشکر کردند.

شهردار تودشک در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق گفت: گسترش حضور و ارتباط با نهادهای انتظامی در شهرها، نشانه اهمیت ارتباط و همکاری‌ها با پلیس به منظور انجام و اثر بخشی فعالیت‌های نیروی انتظامی است.

محمد رضا مجلسی اظهار کرد: پرسنل خدوم کلانتری تودشک در زمینه برقراری امنیت در سطح حوزه استحفاظی از آمادگی شهرداری و شورای شهر تودشک به منظور پشتیبانی همه جانبه بهره خواهد برد.

وی افزود: هفته نیروی انتظامی فرصتی برای همدلی میان مردم و پلیس است تا بتوان شاهد امنیت پایدار برای منطقه باشیم.

شهردار تودشک ضمن تشکر از توجه نیروی انتظامی به مقوله امنیت در جامعه خاطرنشان کرد: امنیت، یکی از مهمترین نعمت هایی است که خداوند به یک جامعه عنایت کرده است و نشاط، حرکت و همبستگی در سایه امنیت رخ می دهد.

در ادامه جناب سروان جعفری فرمانده کلانتری تودشک از حضور شهردار و اعضای شورا در جمع پرسنل کلانتری تقدیر نموده و خاطر نشان کردند در راه تامین امنیت و آسایش مردم از هیچ خدمتی فروگذار نخواهند کرد.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.