سرویس: اجتماعی ۱۰:۰۲ - یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶

قتل پسر به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه!

مردی که پسرش را به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه به قتل رسانده بود، به ‌۱۳ سال حبس محکوم شد.

به گزارش اصفهان شرق، ۳۰ بهمن ۸۹ مردی ۵۰ ساله در ورامین با چاقو همسر و پسرش را مجروح کرد و متواری شد. پسر ۲۲ ساله او به دلیل اصابت چاقو به سرش کشته شد، اما مادر خانواده پس از عمل جراحی جان سالم به در برد.

او به ماموران گفت: «روز حادثه، پسرم حسن روی اپن آشپزخانه نشسته بود و تلویزیون نگاه می‌کرد. همان موقع همسرم کامران از سر کار برگشت و به این موضوع اعتراض کرد. حسن به حرف پدرش بی‌اعتنایی کرد و شوهرم عصبانی شد. آنها با هم درگیر شدند و کامران با کارد آشپزخانه به پسرم حمله کرد. خودم را بین‌شان قرار دادم برای همین چاقو به کتفم خورد و روی زمین افتادم. شوهرم چند ضربه به سر حسن زد و متواری شد.»

تحقیقات پلیس پس از سه سال به نتیجه رسید و متهم در هرمزگان دستگیر شد. او در جلسه محاکمه، در مقابل درخواست دیه همسر مقتول، به قتل اعتراف کرد و گفت: «آن روز تازه از سر کار برگشته بودم و نمی‌دانم چه اتفاقی برایم افتاد که کنترلم را از دست دادم و روی خانواده‌ام چاقو کشیدم. من چند ضربه به پشت گوش پسرم زدم.»

در پایان دادگاه، قضات وارد شور شدند و متهم را به پرداخت دیه و ۱۳ سال زندان محکوم کردند. دیوان‌عالی کشور نیز این حکم را تائید کرد.

جام جم

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.