سرویس: اخبار شهرستان ۱۶:۲۸ - پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

مسئول بسیج سازندگی ناحیه بسیج امام علی(ع) خبر داد:

مرمت و بازسازی خانه محرومان شرق اصفهان توسط سپاه با هدف سازندگی و محرومیت زدایی

سیستانی مسئول بسیج سازندگی شرق اصفهان گفت: سازندگی و محرومیت زدایی از اهداف سپاه است و در این خصوص سپاه ناحیه امام علی(ع) قدم های خوبی برای بازسازی خانه محرومان شرق اصفهان برداشته است.

محمدرضا سیستانی در گفتگو با اصفهان شرق با اشاره به بکارگیری ظرفیت سپاه برای محرومیت زدایی در مناطق محروم گفت: خدمت به محرومان و مستضعفین وظیفه ذاتی مسئولان و نیروهای انقلابی است و در این زمینه سپاه با هدف سازندگی و محرومیت زدایی، برای ریشه کنی محرومیت های منطقه شرق اصفهان بر اساس اولویت بندی گام برداشته است.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) اظهار کرد: جوانان برای شرکت در طرح های سازندگی و عمرانی به صورت داوطلبانه همراه بسیج سازندگی به مناطق محروم شرق اصفهان راهی شدند تا امروز شاهد مرمت و بازسازی چندین خانه در مناطق بن رود، جلگه، براآن شمالی، جرقویه سفلی و علیا باشیم.

وی با ذکر این مطلب که طرح های گروه های جهادی، محرومیت زدایی و سازندگی در سطح شرق اصفهان است، افزود: بسیج سازندگی شرق اصفهان، برنامه‌های مختلفی را برای محرومیت زدایی در سطح منطقه اجرا کرد که یکی از آن ها بازسازی چندین خانه‌ محرومان با همکاری کمیته امداد مناطق و خیران است.

سیستانی، اولویت اول بسیج سازندگی شرق اصفهان را در بحث سازندگی و محرومیت زدایی در پروژه های عام المنفعه دانست و تاکید کرد: سپاه با شناسایی خانه محرومان منطقه بر اساس اولویت کاری اقدام به بازسازی خانه ها و مرمت آن می کند به گونه ای که از ابتدای سال تا کنون چندین سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه برای محرومان ساخته و تحویلشان شده است و در رابطه با بسته های معیشتی به محرومان نیز وارد عمل شده ایم.

وی خاطرنشان کرد: در بخشی دیگر از پروژه های محرومیت زدایی، سپاه به کمک خانواده هایی رفت که قصد خانه سازی کردند ولی به واسطه محرومیت، توان تکمیل منازل خود را نداشتند و در این رابطه با همکاری دیگر ارگان ها گام برداشت.

انتهای پیام/ ش

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.