سرویس: اقتصادی » کشاورزی و دامپروری ۱۳:۱۰ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در کشاورزی خبر داد:

تقویت صندوق حمایت از کشاورزان با ۵ درصد اعتبارات تملک دارایی

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در کشاورزی گفت: پنج درصد اعتبارات تملک دارایی استان‌ها می‌تواند به افزایش سرمایه صندوق‌ کمک کند.

به گزارش اصفهان شرق، سید عبدالکریم رضوی اظهار داشت: به منظور حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در زیربخش‌های زراعت و باغبانی، دامداری و دامپروری، جنگل و مرتع، شیلات و آبزیان و صنایع و خدمات صندوقی تشکیل شد.

وی با بیان اینکه صندوق‌های غیردولتی حمایت از توسعه بخش کشاوزری با هدف صندوق حمایت از تشکیل سرمایه و تقویت حجم و کیفیت سرمایه‌گذاری و تولیدکنندگان و فعالان بخش تشکیل شده‌اند، افزود: این صندوق‌ها به تقویت مالی بخش کشاورزی می پردازند و با توجه به اینکه یک بخش غیر دولتی است کشاورزان با سرمایه‌گذاری خودشان تقویت می‌شوند وخوشبختانه در طول مدت فعالیت خود عملکرد مثبتی داشته‌اند.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی با بیان اینکه در طول چند سال گذشته با تدابیر صورت گرفته اتفاقات خوبی در بحث صندوق‌های حمایت کشاورزی صورت گرفته است، اظهارداشت: پنج درصد اعتبارات تملک دارایی استان‌ها می‌تواند به افزایش سرمایه این صندوق‌ها اضافه شود که در این ارتباط لازم است استان‌ها مساعدت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/مهر

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.