سرویس: اخبار شهرستان ۱۱:۳۲ - یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

به یاد سردار بی سر نجف آباد برگزار شد؛

آغاز جام مسابقات فوتبال شهید محسن حججی به میزبانی شهر کوهپایه/ تصاویر

سابقه درخشان شهر ولایتمدار و ایثارگر کوهپایه در شرق اصفهان زبانزد بود و امروز جام مسابقات فوتبال شهید محسن حججی به میزبانی شهر کوهپایه اغاز شد.

به گزارش اصفهان شرق، مسابقات فوتبال شهید محسن حججی به میزبانی شهر شهید پرور کوهپایه آغاز شد.

در روز اول مسابقات، ایین پاسداشت شهیدان خصوصا شهدای مدافع حرم از سوی ورزشکاران و ورزش دوستان به جای اورده شد.

در افتتاحیه این مسابقات به منظور تجلیل از پیشکسوتان عرصه داوری ورزش کوهپایه، دیداری نمادین بین تیم نونهالان پیمان و پدران برخی از بازیکنان این تیم برگزار که قضاوت ان بر عهده ی سپید مویان عرصه ی داوری شهر کوهپایه بود.

در ادامه این مراسم از دواران پیشکسوت شهر کوهپایه که هر کدام با کوله باری از تجربه، خاطرات تلخ و شیرین این زمین های خاکی را با خود به یدک میکشیدند تجلیل به عمل امد.

آقایان ناصر عابدی، حسین جباری، قوام ضیایی و مسعود مومنی که در روز های درخشان فوتبال کوهپایه چون نگینی در داوری شهر میدرخشیدند.

هر چند برای بسیاری از جوانان چهره های اشنای ورزشی به شمار نمی ایند که بی شک از ان القای بی مهری و عدم توجه به پیشکسوتان برداشت میگردد.

متاسفانه در این سال ها در شهر مراسماتی برای استفاده از پتانسیل پیشکسوتان و تجلیل در خور از انان به درستی و انگونه که شایسته است تنظیم و برگزار نگردیده است.

انچه مسلم است روح این عمل در تجلیل پیشکسوتان بسیار قابل ستایش است اما مطمئنا نیاز به تغییر نگرش در کمیت و کیفیت برگزار شدن چنین مراسماتی به جد احساس می شود.

انتهای پیام/ جمشید حسینی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.