سرویس: اجتماعی 08:00 - چهارشنبه 01 شهریور 1396

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبرداد؛

راه اندازی قرارگاه اقدام و عمل در پلیس اصفهان/ فرماندهی ولی فقیه عامل انسجام نیروهای مسلح در ایران است

فرمانده انتظامی استان از راه اندازی قرارگاه اقدام و عمل با هدف ایجاد تحرک و شتاب بیشتر در انجام ماموریت ها و تقویت توان رزم و عملیات این فرماندهی خبرداد.

به گزارش اصفهان شرق، سردار مهدی معصوم بیگی در گفت و گویی اظهار کرد: به منظور اجرای تدابیر فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر ارتقای نظم و امنیت مردم ، ارتقای نظم ترافیکی ، نظم اجتماعی و همچنین تسهیل در خدمات انتظامی که در حکم انتصاب این جانب بر آن تاکید شده، قرارگاهی با عنوان “قرارگاه اقدام و عمل” در ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان تشکیل شد.

وی هدف از راه اندازی این قرارگاه را ایجاد تحرک و شتاب بیشتر در انجام ماموریت ها و تقویت توان رزم و عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان عنوان کرد و گفت: بهره گیری از امکانات موجود در پلیس استان و ظرفیت های دیگر دستگاه ها و ایجاد هم افزایی بین آنها برای انجام بهتر ماموریت ها از دیگر اهداف این قرارگاه است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه رویکرد این قرارگاه حل مسایل انتظامی استان است عنوان داشت: برخی از ماموریت ها نیاز به تجمیع توان و ظرفیت درون و بیرون از ناجا دارد که پیگیری این ماموریت ها در قرارگاه مذکور دنبال خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان، کاهش آسیب های اجتماعی، ارتقای نظم و امنیت، ارتقای امور ترافیکی و تسهیل در ارائه خدمات انتظامی به مردم و توجه به رفتار مهربانه توام با رأفت ماموران با آحاد جامعه را از جمله اولویت های اصلی قرارگاه” اقدام و عمل” عنوان کرد.

فرماندهی ولی فقیه عامل انسجام نیروهای مسلح در ایران است

سردار مهدی معصوم بیگی همچنین در دیدار امیر محسن افروزفر، ارشد نظامی آجا در استان های یزد، اصفهان و چهارمحال وبختیاری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ارتش گفت: رشادت های ارتش جمهوری اسلامی در پیروزی و  تثبیت انقلاب و همچنین دوران هشت ساله دفاع مقدس هرگز فراموش شدنی نیست.

وی افزود: امروز به حمد اله با اقتدار و قدرتی که ارتش دارد مردم  خیالشان راحت است که کسی نمی تواند به این کشور قصد و نیت سوء داشته باشد.

این مقام مسئول با اشاره به هماهنگی و انسجام بی نظیر بین نیروهای مسلح در ایران گفت: علت این انسجام، اتحاد و برادری در بین نیروهای مسلح وجود فرماندهی ولی فقیه زمان و جانشین برحق حضرت ولی عصر(عج) در رأس این نیروها است و باید به جرأت گفت که هیچ سازمان و رده ای در کشور چنین افتخاری را ندارد.

وی تصریح کرد: این ویژگی منحصر به فرد البته مسئولیت نیروهای مسلح را سنگین تر می کند چرا که باید رفتار، کردار و گفتار و اقدام ما مبتنی بر فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا باشد و خوشبختانه این مشی در نیروهای مسلح دنبال می شود.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه خوشبختانه انسجام، وحدت و برادری بی نظیری در مجموعه فرماندهی انتظامی استان وجود دارد گفت:به همین دلیل است که اصفهان در سطح کشور از امنیت بالایی برخوردار است.

وی در ادامه با بیان اینکه ماموریت های نیروی انتظامی پرمخاطره، شبانه روزی و بدون تعطیل است گفت: این نیرو از مرکز تا نقطه صفر مرزی هرلحظه آماده جهاد و شهادت هستند و از هیچ تلاشی برای تامین امنیت و آسایش مردم دریغ نمی کند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: به حمد اله با تلاش های سردار آقاخانی و همکاران وی امنیت خوبی در سطح استان حاکم است که البته فرمانده نیروی انتظامی در حکم انتصاب این جانب خواستار ارتقای این امنیت در تمام ابعاد زندگی مردم شدند که در این زمینه برنامه ریزی های خوبی در حال انجام است تا شاهد امنیت پایدارتر و بهتری در استان ولایتمدار اصفهان باشیم.

سردار معصوم بیگی، حضور مجموعه وسیع و مجهز ارتش به لحاظ کثرت و کیفیت در استان را مایه مباهات و امنیت آفرین توصیف کرد و اظهار کرد: ما به پشتوانه محکم و اقتدار ارتش دلاور دلگرم هستیم و امیدواریم با هماهنگی و انسجام بین نیروهای مسلح بتوانیم سربازی ولایت را انجام داده و شرمنده شهدا و مردم ولایتمدار و با فرهنگ اصفهان نباشیم.

انتهای پیام/صاحب نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.