سرویس: اجتماعی » حوادث ۱۷:۱۹ - سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

روابط عمومی آتش‌نشانی اصفهان خبر داد

مرگ راننده کامیونت به علت بی‌احتیاطی +تصویر

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان گفت: راننده‌ای که بین کابین خودرو کامیونت محبوس شده بود، به علت بی‌احتیاطی فوت کرد.

به گزارش اصفهان شرق، محمد شریعتی در اصفهان اظهار کرد: مقارن ساعت ۰۸:۴۹ صبح امروز با اعلام خبر محبوس شدن شخص بین کابین خودرو کامیونت کمپرس بلافاصله اکیپ ایستگاه ۴ و ۷ و خودرو نجات به همراه رئیس ایستگاه مربوطه، راهی محل حادثه در خیابان سپیده کاشانی شدند.

وی افزود: پس از رسیدن اکیپ به محل شاهد محبوس شدن راننده حدود ۵۰ ساله در میان شاسی و اتاق عقب کامیونت کمپرس بودند که بلافاصله اکیپ عملیاتی حاضر در محل با استفاده از تجهیزات نجات، ست هیدرولیک و جک‌های RZ نسبت به بالا بردن کابین عقب خودرو کامیونت و رهاسازی راننده اقدام نمودند.

وی در پایان تأکید کرد: علت این حادثه بی احتیاطی از جانب راننده و ایمن نبودن محل مذکور همچنین نقص فنی و پایین آمدن جک کابین عقب در اثر نشت روغن هیدرولیک بیان نمود که متأسفانه با یک لحظه بی احتیاطی از جانب راننده به مرگ وی ختم یافت.

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به فشار سنگین اتاق عقب بر روی کمر و ستون فقرات راننده متأسفانه، همان لحظات ابتدایی راننده در میان اتاق عقب و شاسی جان داده بود و با توجه به شدت جراحات عملیات احیا توسط نیروهای عملیاتی حاضر در محل نیز بی‌تأثیر بود.

انتهای پیام/فارس

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.