سرویس: اجتماعی ۰۹:۴۶ - دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

صبح امروز؛

قاتل آتنای نصرآبادی در ملاء عام اعدام شد/ تصاویر

صبح امروز قاتل فاطمه نیکبخت دختر 15 ساله نصرآبادی در ملاء عام و در قبرستان جوادیه نصرآباد به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش اصفهان شرق، صبح امروز و بعد از گذشت هشت ماه از قتل دختر 15 ساله نصرآباد جرقویه سفلی، قاتل در ملاء عام اعدام و به سزای عملش رسید.

فاطمه نیکبخت دختر نوجوانی بود که زندگی زیبایش، با تفکر شیطانی جوان 25 ساله نصرآبادی، در روز سرد زمستان 95 پایان یافت و شهر نصرآباد را داغدار کرد.

خبری دردناک در چهارشنبه 15 دی ماه 95 شهر نصرآباد از توابع بخش جرقویه سفلی را در شُکی بزرگ فرو برد. دختر دانش آموزی که برای امتحان دی ماه از خانه خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت و جسد بی جان او که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود در حاشیه محل زندگی اش کشف شد.

خانواده که از طریق مدرسه مطلع شده بودند که فرزندشان در جلسه امتحان حضور نیافت، در جستجوی دختر خود برآمدند و به کلانتری محل مراجعه و از مفقودی دختر ۱۵ ساله خود خبر دادند که بلافاصله تحقیقات تخصصی مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی به منظور پیدا کردن این دختر نوجوان آغاز شد.

کارآگاهان توانستند کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع حادثه این فرد که جوانی ۲۵ ساله از اهالی محل سکونت دختر و دارای سه فقره سابقه کیفری بود را در حال فرار از منزلش دستگیر کنند.

پس از دستگیری متهم تحقیقات از وی در حضور بازپرس ویژه قتل انجام گرفت که درنهایت وی به قتل دختر نوجوان اعتراف و عنوان کرد که او را به‌زور به محل کشف جسد کشانده و سپس به قتل رسانده است.

بیایید دست به دست هم بدهیم تا دیگر چنین صحنه هایی تکرار نشود. تربیت صحیح فرزندان بر اساس اصول اسلامی و نظارت و کنترل صحیح انها و هدایت انها برای حضور در بر نامه ها و فعالیت های فرهنگی مذهبی نقش آموزنده و ارزنده در ارامش و اسایش جامعه دارد.

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “قاتل آتنای نصرآبادی در ملاء عام اعدام شد/ تصاویر”

  1. سامان گفت:

    خوب شد به سزای اعمالش رسید ولی عجب آدمهای بیشعوری اونجا بودن که بچه های چهار پنچ ساله رو برای دیدن اغدام با خودشون آوردن.در عکس کاملا حضور بچه ها مشخص هست

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.