سرویس: اخبار شهرستان ۱۳:۲۸ - شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

بخشدار بخش جلگه:

پنجمین مرحله از ساخت منازل مسکونی خیرساز، در شهر هرند آغاز شد

ترابی از کلنگ زنی منازل مسکونی خیرساز در شهر هرند خبر داد و گفت: در مرحله پنجم ساخت واحد های مسکن خیرساز در هرند، 20 واحد با آورد پولی خیران ساخته و به محرومین تحویل داده می شود.

بخشدار بخش جلگه در گفتگو با اصفهان شرق، از کلنگ زنی 20 واحد مسکونی خیرساز در شهر هرند خبر داد و گفت: در طول یک ماه آینده ساخت منازل با آورد پولی خیران شروع خواهد شد و در ادامه ساخت و ساز، افراد توانمند برای کمک به تکمیل کلیه منازل مسکونی وارد عمل می شوند.

رحمت الله ترابی اظهار کرد: پنجمین مرحله از ساخت واحد مسکونی خیرساز در مرحله ارشاد هرند و با همکاری حاج حسن ناظمی و پسران حاج محمد امینی از خیران هرندی کنگ زنی شد تا بتوان محرومین را از رنج بی خانمانی رهایی بخشید.

وی افزود: شهر هرند سابقه درخشانی در ساخت و ساز توسط خیران دارد به گونه ای که امروز شاهد فعالیت بزرگترین حوزه علمیه در شرق اصفهان به همت و توان خیران این شهر هستیم و قطع به یقین کمک ها در حیطه های مختلف ادامه دارد.

احمد رضوانی فرماندار اصفهان نیز در گفتگویی دیگر با اصفهان شرق با بیان اینکه خیران هرندی همیشه در عرصه های مختلف وارد شده اند، تصریح کرد: این همراهی خیران برای ساخت و ساز نمونه ای از همراهی آنها در میادین مختلف با دولت است و موارد متعدد این همراهی در سالیان گذشته تا کنون مشاهده شده است.

احداث 20 واحد مسکونی در شهر هرند، با اعتباری افزون بر 1 میلیارد ریال در زمین به مساحت 100 متر مربع انجام می شود.

انتهای پیام/ ش

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.