سرویس: اجتماعی ۱۰:۴۵ - شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا

پلیس با خودروهای دارای استیکر غیرمجاز برخورد می کند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت:پلیس با خودروهایی که اقدام به نصب برچسب‌های مغایر با فرهنگ و مزاحم دید می کنند، برخورد می کند.

به گزارش اصفهان شرق، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره خودروهایی که رانندگان آن اقدام به نصب برچسب‌های غیراخلاقی یا نماد موادمخدر و غیره روی بدنه‌ ماشین کرده‌اند،اظهار کرد: برابر قانون، مأموران پلیس با خودروهایی که استیکرهای غیرمجاز روی آن نصب شده برخورد خواهند کرد و این موضوع تنها محدود به نصب برچسب‌های موادمخدر نمی‌شود.

وی با بیان اینکه برخی از این استیکرها دارای محتوای نامناسب و تبلیغ موادمخدر هستند، اظهارکرد:‌ برخی دیگر از استیکرها نیز دید راننده‌ها را محدود کرده و ممکن است سبب وقوع حوادث رانندگی شود. از سوی دیگر اگر تزئینات خودرویی باعث شود تا شعاع نور و نور چراغ‌ها تحت تاثیر قرار بگیرد نیز تخلف محسوب می‌شود و مأموران با آن برخورد خواهند کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره شیشه‌های دودی نیز گفت: در این مورد استانداردهایی وجود دارد که آموزش‌های لازم درمورد آن به مأموران داده شده است. همچنین از پلیس اماکن نیز خواسته‌ایم تا با هماهنگی اصناف به مراکزی که اقدام به دودی کردن شیشه خودروها می‌کنند توضیحات لازم را ارائه دهند. به طورکلی شیشه دودی باید به‌گونه‌ای باشد که امکان رویت داخل ماشین وجود داشته باشد، در غیراینصورت فرد مرتکب تخلف شده و جریمه می‌شود.

انتهای پیام/خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.