سرویس: اخبار شهرستان ۱۹:۳۵ - شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

همسر شهید مدافع حرم جاویدالاثر خطاب به همسر شهید «محسن حججی»

صبر زینبی شما، یادآور «ما رایت الا جمیلا» در صحنه کربلا بود

همسر شهید جاویدالاثر حاج محمود شفیعی گفت: همسر شهید بودن، یعنی اینکه وقتی مرد زندگی ات همچون میثم تمار در مسیر لبیک به اربابش خارج از مرز های جغرافیایی، اطیعوا المولی می شود و برای این لبیک، به شغالان داعشی باج نمی دهد.

همسر شهید مدافع حرم جاویدالاثر حاج محمود شفیعی در گفتگو با اصفهان شرق، خطاب به همسر شهید محسن حججی گفت: شما با صبر زینبی خود، پیام عینی «ما رایت الا جمیلا» که حضرت زینب(س) با دیدن سر بریده برادر در صحنه کربلا زمزمه کرد را به جهان مخابره کردید.

رقیه طاووسی با بیان اینکه معبری زیبا برای رسیدن به خدا در سوریه برای جوانان رشید اسلام فراهم شده است، اظهار کرد: خون شهدای مدافع حرم پای پرچم سرخ اسلام می جوشد و هر روز با شهادت ابرمردی از ایران در سوریه، صحنه های عبرت آموز کربلا برایمان تکرار می شود تا همگان بدانند پای دفاع از حریم اسلام می مانیم.

وی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم مهمان مادرشان زهرا(س) خواهند بود، افزود: ایمان راسخ و قلب پر از یقین همسران شهدا در گذر زمان به همه ثابت کرد که دفاع از حریم اسلام زمان و مکان نمی شناسد وقتی ایمان به اوج خود برسد، آنوقت می توان برای اطیعوا الله شدن سر داد تا تاریخ دوباره تکرار شود.

همسر شهید شفیعی بیان کرد: همسر شهید بودن، یعنی اینکه وقتی مرد زندگی ات همچون میثم تمار در مسیر لبیک به اربابش خارج از مرز های جغرافیایی، اطیعوا المولی می شود و برای این لبیک، به شغالان داعشی باج نمی دهد، آنوقت تو شریک وفادار زندگی اش، همچون اخت المولی توفیق زیارت راس بریده را خواهی یافت و این مصداق بارز همان جمیلای زینب است.

وی با اشاره به اینکه فرزندان شهدای جاویدالاثر همیشه چشم به راه آمدن پدرانشان هستند، گفت: اگرچه نائل شدن همسرم به آرزوی همیشگی اش که نام آور شدن در اوج گمنامی بود داغی بسیار سخت اما زیبا بر سینه فرزندانم نهاد، اما خرسندم که مشاهده عینی عروج همسرتان اگرچه سخت و طاقت فرسا اما رهایی از عمری چشم انتظاری را برای شما به ارمغان آورد و شهادت عاشقانه پدر را برای فرزند دو ساله تان یقینی کرد تا همچون دختران من در انتظار دیدن جسم پدر چشم به راه نماند.

خانم طاووسی با ذکر این مطلب که شهادت فرامرزی جوانان غیور و ولایتمدار کشورمان در این روزها، ذره ای از اراده نافذ ما در دفاع از حریم اسلام و ولایت نمی کاهد، خاطرنشان کرد: دیدن صحنه های شهادت و عروج عارفانه فرزندان و همسران مان، ما را در مسیر اطاعت از اوامر الهی ثابت قدم تر و مستحکم تر خواهد کرد و شهادت محسن حججی همانند اربابش، زیباترین مصداق شهادت بود و این توفیقی بسیار زیاد برای شما همسر صبور این شهید عزیز تا ابد خواهد بود.

وی در پایان ضمن تبریک شهادت افتخار آفرین شهید محسن حججی خدمت همسر، فرزند و پدر و مادر برزگوارشان، صبری جمیل و اجری جزیل برایشان از درگاه حق تعالی آرزو کرد.

انتهای پیام/ ش

 

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.