سرویس: اخبار شهرستان » شهدای شرق اصفهان ۰۱:۰۹ - جمعه ۰۶ مرداد ۱۳۹۶

امام جمعه در دیدار با خانواده شهدای ورزنه:

خانواده شهدا میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور هستند

عصر امروز به مناسبت پنجم مرداد ماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امام جمعه شهر ورزنه به همراه فرمانده حوزه بسیج امام جعفر صادق(ع) با خانواده شهدا دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اصفهان شرق از ورزنه، عصر امروز، به مناسبت ۵ مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در ویژه برنامه ای، امام جمعه ورزنه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه و جمعی از مسئولان با خانواده شهدا از جمله «خانواده شهید نیک آبادی، خانواده شهید حیدری، خانواده شهید سعیدی، خانواده شهیدان خدمتکاری و خانواده شهید جاوید الاثر اکبریان» دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه شهر ورزنه در این دیدار معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی هستند که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت(س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی بیان کرد: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

وی افزود: خانواده شهدا مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

امام جمعه شهر ورزنه با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.