سرویس: اجتماعی 18:10 - سه شنبه 03 مرداد 1396

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:

داخل خودرو «حریم خصوصی» نیست/ برخورد پلیس با هنجارشکنان فوری و قاطع باشد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با بیان اینکه داخل خودرو بنابر فتوای مراجع و علما حریم عمومی است، تعریف خودرو از حریم خصوصی در فضای مجازی را توطئه جدید دشمن عنوان کرد.

نبه گزارش اصفهان شرق، حجت‌الاسلام ابوتراب بهرامی در جمع فرماندهان و مدیران و روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های فرماندهی انتظامی استان اصفهان، حفظ استحکام نیرو را یکی از انتظارات رهبر معظم انقلاب بیان کرد و اظهار داشت: امنیت حاصل اقتدار پلیس است و مردم باید این اقتدار را در جامعه احساس کنند چرا که وجود یک پلیس مقتدر به آنان آرامش خاطر می‌دهد.

وی عوامل استحکام نیرو را مراقبت و هوشیاری دائم، عزم راسخ، فریب نخوردن، اعتماد به نفس، ایمان و اعتقاد به خدا در تمام حالات، بصیرت دینی و سیاسی و اولویت‌بندی کارها، پیگیر کار مردم بودن، توجه به آمادگی جسمی و روحی و تقویت بنیه دفاعی و رزمی عنوان کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، حفظ و صیانت از کارکنان را به عنوان یکی دیگر از انتظارات مقام معظم رهبری برشمرد و تصریح کرد: یکی از تاکیدات رهبری توجه به روحیه ایمانی و دینی در ناجا، جلوگیری از بروز تخلف، سالم‌سازی و اغماض نکردن با هرگونه تخلف است.

وی افزود: در همین زمینه از پنج سال قبل هدف‌گذاری خوبی برای صیانت از کارکنان صورت گرفت و توانستیم میزان تخلفات در نیروی انتظامی را کاهش دهیم.

بهرامی برخورد فوری و صحیح با هنجارشکنان و کسانی که چهره جامعه را مخدوش می‌کنند را از جمله انتظارات مهم مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی بیان کرد و گفت: اخیراً با تعریفی که در فضای مجازی از خودرو به عنوان حریم خصوصی شده عده‌ای برآن شدند که بدون پوشش به رانندگی بپردازند که باید گفت، داخل خودرو بنا به فتوای مراجع و علما یقیناً حریم عمومی محسوب می‌شود و این‌گونه شبهه‌افکنی‌ها نیز توطئه جدید دشمن است.

وی از حمایت علما و مراجع با برخورد فوری و قاطع پلیس با هنجارشکنان خبر داد و اظهار داشت: آیت‌الله مکارم شیرازی در این باره عنوان کردند چطور خودرو حریم خصوصی محسوب می‌شود در حالی که در منظر دید مردم قرار دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، تقویت انگیزه‌های دینی و انقلابی، اصلاح و تقویت آموزش، صرفه‌جویی و کمک به دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی، دشمن‌شناسی، داشتن اشراف و آگاهی، احترام گذاشتن به مردم و رسیدگی به خانواده را از مهم‌ترین انتظارات فرمانده معظم کل قوا از فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی عنوان کرد.

انتهای پیام/تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.