سرویس: اقتصادی ۱۵:۰۲ - دوشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۶

سازمان حمایت از مصرف کننده اعلام کرد:

مصرف کنندگان به قیمت و مشخصات مندرج برروی قوطی روغن نباتی توجه کنند

مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: براساس اخبار منتشر شده واطلاعات واصله مبنی برکاهش وزن وتثبیت قیمت وبعبارتی گرانفروشی درحوزه روغن نباتی، لازم است مصرف کنندگان به منظور جلوگیری ازگرانفروشی، نسبت به مشخصات مندرج برروی بسته بندی قوطی های روغن نباتی توجه کنند.

به گزارش اصفهان شرق، علیرضا رستمی افزود: برخی از کارخانه های روغن نباتی براساس پروانه های صادره از سوی سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران با هدف تنوع در تولید محصولات کیفی و براساس مطالعات صورت گرفته اقدام به تولید محصولات جدید می نمایند.

وی اضافه کرد: قیمت این محصولات با نرخ محصولات قبل تا حدودی متفاوت است، بنابراین مصرف کنندگان باید علاوه بر توجه به قیمت و وزن، به مشخصات مندرج بر روی بسته بندی جدید نیزتوجه لازم را داشته باشند.
مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تصریح کرد: بدیهی است دستگاههای متولی حوزه نظارت بر کیفیت از جمله سازمان ملی استاندارد و سازمان غذا و دارو براساس وظایف قانونی خود باید نظارت های لازم درخصوص ترکیب مواد مصرفی و کیفیت محصولات و … را اعمال کنند.

انتهای پیام/ایمنا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.