سرویس: اخبار شهرستان ۱۰:۰۹ - دوشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۶

در فینال مسابقات ضیافت نور جرقویه علیا؛

دو تیم پرتوان ورزشی بر سکوی قهرمانی ایستادند/تصاویر

در مسابقات ضیافت نور یادواره شهدای آتش نشان در رده بزرگسالان تیم فجر دستجرد و در رده جوانان تیم پرسپولیس حسن آباد جام قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

به گزارش اصفهان شرق، این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان با همکاری اداره تربیت بدنی و حوزه مقاومت بسیج ۵ امام محمد باقر (ع) از تاریخ ۸/۳/۹۶ با حضور ۹ تیم در رده بزرگسالان و ۴ تیم در رده جوانان آغاز شدو تم ها در مدت ۲۵ شب با هم به رقابت پرداختند و در هر دوره ۴۹ بازی با قضاوت ۱۰ داور ادامه یافت.

در طول این مسابقات ۲۶۸ گل از خط دروازه ها گذشت که ۵۹ گل آن متعلق به رده بزرگسالان و ۳۲ گل متعلق به رده جوانان بود.

بیشترین گل زده توسط تیم درخشش کمال آباد با ۵۴ گل و تیم حاج همت با ۱۷ گل زده کمترین گل زده را به خود اختصاص داد.

در این دوره از مسابقات ۱۰۴ کارت زرد و قرمز در هر دو رده از جیب داوران خارج شد که ۶۱ کارت زرد و ۱۴ کارت قرمز در رده بزرگسالان، ۲۷ کارت زرد و ۲ کارت قرمز و در رده جوانان  از جیب داوران خارج شد.

بیشترین کارت زرد توسط تیم فجر دستجرد و شهید قضاوی با ۹ کارت و بیشترین کارت قرمز توسط تیم درخشش و حاج همت هر کدام ۳ کارت قرمز را دریافت کردند.

اقای گل مسابقات رده بزرگسالان آقای وحید محمدی با ۲۲ گل از تیم درخشش کمال آباد بود و تیم نمونه اخلاق تیم تک اسپرت و پدیده این دوره هادی صادقی و روح الله صادقی از تیم شهید قضاوی و در رده جوانان تیم  اخلاق تیم سپاهان و پدیده رده جوانان حسن قاسمی از تیم درخشش معرفی شد.

قهرمان رده بزرگسالان تیم فجر روستای دستجرد و نایب قهرمان تیم درخشش روستای کمال آباد و تیم سوم تک اسپرت و چهارم تیم شهید قضاوی و در رده جوانان تیم قهرمان تیم پرسپولیس و نایب قهرمان تیم سپاهان معرفی شدند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.