سرویس: اجتماعی 00:17 - دوشنبه 05 تیر 1396

در جاده اصفهان به حسن آباد جرقویه علیا؛

واژگونی خودروی پراید، جان جوان 24 ساله را گرفت

عصر دیروز بر اثر بی احتیاطی و سرعت غیر مجاز یک دستگاه پراید در پنج کیلومتری شهر حسن آباد واژگون شد و تنها سرنشین خودرو جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا، عصر دیروز یک دستگاه پراید بر اثر بی احتیاطی در پنج کیلومتری شهر حسن آباد واژگون شد و بر اثر آن تنها سرنشین این خودرو به شدت مصدوم و به بیمارستان انتقال یافت.

اورژانس 115 شهر حسن آباد سریع مصدوم را به بیمارستان الزهرای اصفهان منتقل کرد ولی بعلت شدید بودن جراحات وارده متاسفانه این جوان 24 ساله بنام محمد امین منصوری جان خود را از دست می دهد.

*قابل توجه مسئولان راه و ترابری منطقه جرقویه

در این مکان هر ساله چندین واژگونی خودرو صورت می گیرد و چندین نفر نیز جان خود را از دست داده اند و هر کسی برای یک بار شده از این مکان عبور کرده باشد به حادثه خیز بودن این ناحیه پی می برد.

از مسئولان و کارشناسان مربوطه می خواهیم که این مکان را بررسی کرده و با مشاهده مشکلات این جاده، به سرعت وارد عمل شوند تا بار دیگر شاهد مرگ جوانی از دیار جرقویه نباشیم.

انتهای پیام/ احمد صادقی

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “واژگونی خودروی پراید، جان جوان 24 ساله را گرفت”

  1. جلال گفت:

    مردم شریف و مومن حسن آباد جرقویه متاسفانه مسئولین شهر توانایی لازم را برای ارتباط با مسئولین استانی ندارند مسائل مهم و زیر بنایی شهر میبایست مورد بررسی قرار گیرد چرا مسئولین شهر فقط کارهای جزیی را مد نظر دارند بنده با اعلام همدردی با خانواده محترم منصوری خواستار آسیب شناسی مسائل مهم و اساسی شهر را از مسئولین خواهان و خواستارم

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.