سرویس: اجتماعی ۰۰:۱۵ - یکشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۶

گفتگو با رئیس جدید اداره آموزش و پرورش جرقویه علیا؛

شناساندن اهل بیت(ع) به دانش آموزان جرقویه ای در برنامه کاری قرار داده شد

تیموریان گفت: در حوزه آموزشی با اجرای هر چه بهتر طرح های کشف و پرورش خلاقیت مانند؛ طرح جابر در مقطع ابتدایی و همیاری مثل طرح همیار معلم، می توان برنامه های دقیقی را برای آینده دانش آموزان ارائه کرد.

رئیس جدید اداره آموزش و پرورش جرقویه علیا در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق، با اشاره به اهمیت پیشرفت آموزش در کنار پرورش در جامعه گفت: در هر کشوری آموزش و پرورش نقش تعیین کننده در رشد و بالندگی و پیشرفت جامعه دارد و حتی این ارگان می تواند بر سایر نهاد های علمی جامعه و کشور موثر باشد چرا که توسعه با علم و دانش و خردورزی امکان پذیر است.

عباس تیموریان در خصوص برنامه های کاری خود در اداره آموزش و پرورش جرقویه این چنین اظهار کرد: همه جانبه و با تمام قوت و قدرت به بحث آموزش، تربیت و پرورش، توسعه و تجهیز هر چه بهترمدارس، احترام به شان منزلت تمام همکاران و تلاش در جهت هر چه بهتر شدن وضعیت معیشتی آنان، از اولویت های کاری این دوره ریاست بنده است که امیدوارم بتوان به نحو احسن انجام شود.

وی با اشاره به نقش نظارت و ارزیابی در آموزش و پرورش در پیشبرد برنامه ها، اذعان کرد: نظارت و ارزیابی عامل حرکت، پویایی، رشد و توسعه است لذا در این حالت است که نیروهای ارزشمند، قوی و تلاشگر، به کار و تلاش بیشتر تشویق می شوند و سایرین هم با الگوی پذیری از آنها و پی بردن به نقاط ضعفشان می توانند در جهت تغییر و اصلاح گام بردارند.

رئیس جدید اموزش و پرورش جرقویه با توجه به اهمیت برنامه ریزی در کار افزود: هر انسانی بدون برنامه ریزی به روزمرگی دچار می شود و فرصت ها را از دست می دهد لذا فردی که برنامه ریزی می کند بر حرکت و موج زمانه سوار است و از فرصت هایمی تواند به خوبی استفاده کند و شاهد کسب موفقیت باشد.

وی با اشاره به برنامه های کاری خود، تاکید کرد: در حوزه آموزشی با اجرای هر چه بهتر طرح های کشف و پرورش خلاقیت مانند؛ طرح جابر در مقطع ابتدایی و همیاری مثل طرح همیار معلم، آموزش های مختلف مهارت های فردی و اجتماعی به دانش آموزان و در حوزه پرورشی براقامه نماز، قرآن آموزی و مباحث مربوط به مهدویت، مهدی باوریو مهدی یاوری، کتاب و کتاب خوانی، شناخت اهل بیت و عشق به انها، مسابقات فرهنگی هنری، نشست های دانش آموزی و کرسی های آزاد اندیشی، تحرک و فعالیت های جسمی و تربیت بدنی، پرسش مهر می توان برنامه های دقیقی را برای آینده دانش آموزان ارائه کرد.

تیموریان خاطرنشان کرد: امید آن دارم تا با همکاری و تعامل بتوان به سوی آینده ای بهتر و جامعه ای موفق حرکت کنیم و شاهد موفقیت های روزافزون باشیم.

انتهای پیام/ احمد صادقی

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “شناساندن اهل بیت(ع) به دانش آموزان جرقویه ای در برنامه کاری قرار داده شد”

 1. جلال گفت:

  با سلام و عرض تبریک خدمت جناب آقای تیموریان
  سنگین ترین وظیفه که همان تعلیم و تربیت است بر عهده شما مسئولین آموزش و پرورش است .
  خواهشمندم مکتب اهل بیت به معنای واقعی کلمه در حرف و عمل اجرا شود ، فرزندانما نزد شما امانت هستند و هرگونه کوتاهی در تربیت علمی و مذهبی و نهادینه کردن آن در وجود دانش آموزان بر عهده شماست ، کوتاهی در این امور حق الناس است ، فرزندان ما میتوانند در سنین بالا دعا گوی والدین و شما باشند کاری کنید که بماند و شما را به عنوان نمونه های دینی ، اخلاقی ، علمی و فرهنگی یاد کنند .
  سند 2030 محکوم است ، فصل الخطاب فرمایشات رهبری است بیگانگان برای ما نسخه پیچی نکنند بهترین کتاب آموزشی، علمی ، اخلاقی را داریم ، قرآن مجید سرشار از نکات مورد استفاده برای من و شماست الگوهایمان قرآنی باشد ، شهادت و ایثارگری و فداکاری و ایمان و تقوا و توکل بر خداوند سرلوحه کارهایمان باشد .
  از صمیم دل برای شما آرزوی موفقیت در این راه را تحت رضای پروردگار خواهان و خواستارم .

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.