سرویس: تولیدی 02:29 - سه شنبه 23 خرداد 1396

یکی از دوستان شهید مدافع حرم جواد محمدی از ناگفته ها گفت؛

جواد از دنیا برید تا به مقام عندربهم یرزقون دست یافت/ حال امروز فاطمه پنج ساله را خوب می فهمم

دوست شهید گفت: اگر غیر از شهادت در حق این بچه ها رقم می خورد، جفا بود زیرا همه عملشان با اقتدا به شهدا انجام می شد و در مسلک شهدا قدم بر می داشتند.

به گزارش اصفهان شرق، شهید جواد محمدی که به‌صورت مستشاری در سوریه برای دفاع از حریم درخشان اهل‌بیت (علیهم‌السلام) حضور پیداکرده بود در درگیری با تروریست‌های سلفی تکفیری به خیل شهدای مدافع حرم پیوست. وی شامگاه روز ۱۶ خرداد ۹۶ در نبرد با تروریست‌های تکفیری در منطقه حماه سوریه به شهادت رسیده است و هنوز پیکر پاک این شهید به خاک وطن بازنگشته است.

یکی از دوستانش که خود فرزند یکی از شهدای درچه بود، از شهید جواد محمدی و زمان ورودش به جلسه شهید حسنعلی زمانی این گونه بیان کرد: جواد و مهدی اسحاقیان هر دو در جلسه شهید حسنعلی زمانی در پایگاه شهید چمران درچه بودند و از همان لحظه ورود به جلسه، با شهید زمانی که از شهدای عملیات محرم بود، به طرز عجیبی مانوس شدند.

وی افزود: اگر غیر از شهادت در حق این بچه ها رقم می خورد، جفا بود زیرا همه عملشان با اقتدا به شهدا انجام می شد و در مسلک شهدا قدم بر می داشتند و بدون اغراق بگویم، جوانان محل از شهید محمدی حساب ویژه ای می بردند.

این مداح اهل بیت با اشاره به اینکه شهید جواد محمدی از دنیا به طور کامل دل برید، با ذکر خاطره ای از شهید، تاکید کرد: شهدا از دنیا بریدن تا به مقام عند ربهم یرزقون رسیدند و ما نیز اگر می خواهیم به مقام آنها برسیم باید خود را از دنیا پرستی رها کنیم؛ دو ماه قبل با تعدادی از رفقا و جواد محمدی بعد از بازگشت جواد از سوریه مهمانی ساده ای گرفتیم؛ به جواد گفتم پارک های سطح شهر محیط خوبی برای جمع خانوادگی بچه مذهبی ها نیست و اگر شرایط مالی ات فراهم هست، باغی کوچک تهیه کن، که شهید جواد محمدی به سرعت به من گفت: دنیا را رها کن! باغ فقط اون طرف و بهشت…. آن زمان بود که فهمیدم جواد چه انقطاعی از دنیا پیدا کرده است و از حرفی که زده بودم، شرمنده شدم.

وی با اشاره به اینکه دوساله بودم که پدرم شهید شد، از حال امروز فاطمه پنج ساله، یادگار شهید جواد محمدی این چنین گفت: حال فاطمه یادگار جواد عزیز را خیلی خوب می فهمم زیرا امروز باید ایستاده و رقیه وار در فراق پدر شهیدش زندگی کند و در مسیر زندگی اش از پدر استعانت بطلبد، همانگونه که من از کودکی تا کنون، مشکلات زندگی ام را با پدر شهیدم درمیان گذاشتم و پاسخ پدر را به وضوح شنیدم.

بسیجی پایگاه شهید چمران با اشاره به گفته یکی از رفقایش گفت: یکی از رفقا بعد از شهادت جواد، او را در خواب شاد و خوشحال دیده بود که می گفت: به بچه های هیئت بگو اینجا خیلی خوب است و سفارش دختر پنج ساله اش فاطمه را نیز کرد.

برای بازگشت پیکر مطهر شهید مدافع حرم جواد محمدی دست به دعا برداریم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.