سرویس: تولیدی ۰۱:۰۴ - جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

حوادث تروریستی تهران مغایر با اصول انسانی بود/ قدردان زحمات نیروهای امنیتی هستیم

دکتر عابدی گفت: مردم ایران برای استقلال کشورشان هزاران شهید تقدیم به نظام کرده اند و در کارنامه ایران ناکام گذاشتن اقدامات ددمنشانه منافقان کوردل به خوبی به ثبت رسیده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با اصفهان شرق، در محکومیت حوادث تروریستی روز گذشته تهران گفت: اقدام تروریستی تهران، یک حرکت ضد مردمی با قصد ایجاد رعب و وحشت در بین مردم ایران بود که با اقدام به موقع ماموران امنیت ناکام ماند.

دکتر حیدرعلی عابدی اظهار کرد: مردم ایران برای استقلال کشورشان هزاران شهید تقدیم به نظام کرده اند و در کارنامه ایران ناکام گذاشتن اقدامات ددمنشانه منافقان کوردل به خوبی به ثبت رسیده است؛ پس به وضوح می توان دید که اقدامات اخیر تروریستی هیچ خللی در تصمیم و اراده مردم انقلابی وارد نخواهد کرد.

وی افزود: از نظر داعش و تکفیری ممکن است عملیات تهران، یک اقدام تروریستی به حساب می آید ولی از نظر ما که تجربه مبارزه با دشمنان قسم خورده را داریم، این اقدام تروریستی نمی تواند خللی در امنیت داخلی ما وارد کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به اینکه کشور ایران در برابر حوادث تروریستی، مقتدر ایستاده است، تاکید کرد: کشور ما ترسو نیست و قطعا نقشه دشمنان را ناکام خواهد گذاشت و به خوبی دیدیم که دیروز باوجود اقدام شنیع تروریست ها، لحظه ای خلل در امور مجلس وارد نشد و این ارامش را مدیون نیروهای امنیتی کشور هستیم.

وی با قدردانی از نیروهای امنیتی کشور، خاطرنشان کرد: نیروهای امنیتی در مواجه با ورود تروریست ها، در اقدام شجاعانه مردم را نجات دادند و تلفات انسانی به حداقل رسید.

دکتر عابدی با اشاره به اینکه نیروهای غیور حافظ کشور، برای حفظ امنیت مردم هر جا لازم باشد وارد می شوند، بیان کرد: وظیفه ما کمک به کشورهای مظلوم درگیر تروریسم هست و قطعا اگر لازم باشد به وظیفه خود در دفاع از مظلومان جهان کمک می کنیم، همانگونه که امروز جوانان ما در سوریه عملیات مستشاری و کمک فکری انجام می دهند.

انتهای پیام/ شجاعی

 

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.