سرویس: تولیدی ۲۳:۵۸ - پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

ناامنی های تهران بطلان ادعای حل تروریسم با مذاکره و لبخند است

مهندس فولادگر گفت: زمانی که حامیان تروریسم کور وقتی با عملیات تروریستی دیروز نتوانستند خللی در مجلس ایجاد کنند، چگونه ادعای برهم زدن امنیت کشور مقتدر ایران را دارند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با اصفهان شرق، ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی تهران گفت: این حوادث در مقایسه با امنیت کل کشور و ثباتی که در کشور ایران حاکم است، قطعا نمی تواند خللی در اعتقادات مردم و پایمردی در تداوم اهداف نظام وارد کند.

مهندس حمیدرضا فولادگر با اشاره به مشارکت 73 درصدی مردم در انتخابات اظهار کرد: مردم با حضورشان پیوند خود به نظام را تحکیم بخشیدند و دشمن که نتوانست این حضور باصلابت را مشاهده کند با برنامه ریزی بر علیه جمهوری اسلامی دست به این اقدام ددمنشانه زد تا به قول خودش امنیت کشور را دچار سستی کند.

وی افزود: محمد بن سلمان و وزیر خارجی عربستان بارها گفته بودند که باید ناامنی را وارد کشور ایران کنند و قطعا با حضور ترامپ در عربستان این انتظار می رفت که دشمنان کوردل، درصدد انتقام گیری از حضور حماسی مردم ایران هستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به حمایت عربستان از تروریسم تکفیری و داعش، اذعان کرد: دم خروس اینجا هویدا می شود و این در حالی است که ترامپ میخواست عربستان را مبارز با تروریسم معرفی کند و این در حالی است که تروریست ها از دسته گروه هایی هستند که حمایت مستقیم عربستان از آنها هویدا شده است.

وی تاکید کرد: زمانی که حامیان تروریسم کور وقتی با عملیات تروریستی دیروز نتوانستند خللی در مجلس ایجاد کنند، چگونه ادعای برهم زدن امنیت کشور مقتدر ایران را دارند.

مهندس فولادگر با اشاره به ابعاد دیگر این حادثه افزود: برخی افراد با جهل و غفلت دیدگاهی مبنی بر چرایی حضور ایران در سوریه را دارند و امروز با وقوع حوادث تروریستی تهران می توان گفت که اگر امروز جوانان ما در بیرون مرزها حضور پیدا نمی کردند امروز خاکریز مبارزه با تروریسم در پشت دیوار مجلس و تهران بود.

وی خاطرنشان کرد: ناامنی های تهران بطلان ادعای حل تروریسم با مذاکره و لبخند است و امروز با وقوع این حادثه باید ضمن هوشیاری با برنامه و بصیرت در شناخت دشمن مراقبت کرد تا دشمنان قسم خورده ایران، نتوانند به اهداف خود برسند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با تسلیت شهادت مردم بی گناه و پاسداران و کارمندان مجلس در عملیات تروریستی دیروز بیان کرد: خنثی کردن اقدام تروریست ها و ناکام گذاشتن آنها، ثابت کرد که ایران مقتدرتر از دیروز است و اجازه نخواهد داد تا کسی نگاه کج به کشور بیندازد.

انتهای پیام/ شجاعی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.