سرویس: سیاسی ۰۹:۲۰ - پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

سردار سلامی؛

جانشین فرمانده سپاه: انتقام خون شهدای حادثه تروریستی را می گیریم

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: بی تردید انتقام خون شهدای حادثه تروریستی امروز تهران را از تروریست ها، وابستگان و حامیان آنان خواهیم گرفت.

به گزارش اصفهان شرق، «حسین سلامی» در گفت وگویی با تشریح اقدام تروریستی در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام (ره) گفت: حوالی ساعت ۱۰ صبح سه نفر با سلاح گرم از درب مراجعات مجلس شورای اسلامی وارد مجلس شده و پس از به رگبار بستن مراجعه کنندگان و کارکنان سپاه تلاش می کنند تا خود را به داخل محوطه اصلی مجلس برسانند اما با اقدام قاطع پاسداران و همکاران ما در نیروی انتظامی آنها نمی توانند دیگر به سمت صحن حرکت کنند و در یکی از طبقات دفاتر نمایندگان وارد می شوند.
وی توضیح داد: یکی از تروریست ها که راه فراری بر خود ندیده بود بلافاصله خودکشی می کند و دو نفر دیگر هم که مقاومت می کنند در نهایت به هلاکت می رسند.
سردار سلامی ادامه داد: عملیات امروز افتخارآمیز است به ویژه اینکه هیچ وقفه ای در جلسه نمایندگان رخ نداد و مردم از رادیو شنونده مشروح جلسه علنی شدند.
وی درباره اقدام تروریستی در حرم امام خمینی (ره) نیز گفت: در این حادثه دو تروریست به سمت ورودی حرم امام حرکت می کنند که در نهایت بلافاصله تیم های امنیتی مستقر با آنها به مقابله می پردازند که در این شرایط یکی از تروریست ها یکی از کفشداران افتخاری حرم امام راحل را به شهادت می رساند که فوری این تروریست نیز کشته می شود و تروریست دیگر نیز دقایقی بعد به هلاکت می رسد.
سردار سلامی یادآورشد: تا این لحظه ۱۲ نفر از هموطنانمان در این حادثه به شهادت رسیدند و ۴۰ نفر نیز زخمی شده اند.
جانشین فرمانده کل سپاه در پایان تاکید کرد: تروریست ها امروز از دو نقطه یعنی حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی اقدام به عمل جنایتکارانه خود کردند، اما بدانند ما لحظه ای از مبارزه با تروریست از پای نخواهیم نشست و بی تردید انتقام خون شهدای این دو حادثه تروریستی را از تروریست ها، وابستگان و حامیان آنان خواهیم گرفت.

انتهای پیام/ایرنا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.