سرویس: تولیدی 20:36 - شنبه 30 اردیبهشت 1396

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان:

اعلام نتایج انتخابات میان دوره ای مجلس شهرستان اصفهان تا ساعتی دیگر/ مردم به آمار غیررسمی توجه نکنند

ضیایی گفت: با توجه به همزمانی سه انتخابات در کشور و آمار آرای اخذ شده، هنوز نتیجه قطعی مبنی بر انتخاب پنجمین نماینده مردم اصفهان در مجلس از سوی فرمانداری و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان منعکس نشده است.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان در گفتگو با اصفهان شرق با اشاره به اینکه شمارش آرای ریاست جمهوری در کشور ظهر امروز اعلام شد و اولویت بعدی در اصفهان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی است، گفت: تا ساعتی دیگر نتایج انتخابات میان دوره ای مجلس شهرستان اصفهان می شود و شمارش در چند حوزه دیگر باقی مانده است.

احمد رضا ضیایی بنا به برخی اعلام نتایج در شبکه های مجازی اظهار کرد: مردم منتظر اعلام رسمی از فرمانداری و یا اداره اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان باشند و توجهی به خبرهای غیر موثق برخی کانال های تلگرامی نکنند.

وی افزود: به محض شمارش کامل آرای انتخابات میان دوره ای مجلس اسلامی شهرستان اصفهان، نتیجه قطعی تا آخر امشب یا فردا صبح اعلام می شود.

رئیس اداره اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان بیان کرد: به دلیل بالا بودن تعداد نامزدهای انتخاباتی شوراها، اعلام نتایج این انتخابات در شهر اصفهان مشخص نبوده و اما نتایج انتخابات شوراهای دیگر شهرستان‌های استان اصفهان به مرور اعلام می‌شود.

این درحالی است که برخی کانال های خبری، عصر امروز در آمار غیر رسمی خود ذکر کرده بودند که با شمارش صندوق‌های جدید حسن کامران با ۲۳۹ هزار رای پیشتاز است و سید مجید موسویان نامزد لیست اصلاح‌طلبان با کسب ۲۲۵ هزار در جایگاه دوم است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “اعلام نتایج انتخابات میان دوره ای مجلس شهرستان اصفهان تا ساعتی دیگر/ مردم به آمار غیررسمی توجه نکنند”

  1. مجید گفت:

    باسلام.از حدود ساعت سه عصر,اعلام شد که آقای موسویان با شمارش اکثر صندوقهای شهر برنده انتخابات هستند.چطور تا الان که حدود هفت ساعت از آن زمان میگذرد درحالیکه گفته شده بود بیشتر شمارش انجام شده است هنوز نتیجه قطعی اعلام نشده است؟؟ درحالیکه که الویت شمارش آرا بعد از ریاست جمهوری با انتخابات مجلس است؟؟! حدود هفت یا هشت ساعت زمان برای شمارش تعداد کمی از صندوقهای باقیمانده یک شهر؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.