سرویس: اقتصادی » نماینده مجلس 09:25 - سه شنبه 26 اردیبهشت 1396

نماینده مردم اصفهان در مجلس

قالیباف اصولگرایی واقعی را‌ نشان داد/باید از وی نهایت تشکر و قدردانی را کرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیام حضور این مردم در میدان امام (ره) اصفهان پیام اسلام، انقلاب، بصیرت و پیشکسوتی آنان در تمام عرصه‌هاست.

به گزارش اصفهان شرق، حجت الاسلام احمد سالک اظهار داشت: مردم اصفهان در تمام عرصه‌ها قبل و بعد از انقلاب اسلامی پیشکسوت بوده‌اند و پیام حضور آنان در میدان امام (ره) پیام وحدت و تبعیت از ولایت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است.

وی با بیان اینکه این حضور پرشور مردم در استقبال از آقای رئیسی در میدان امام (ره) پیام محکمی برای یاوه‌گویان بین المللی است، افزود: این حضور مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بین المللی همچون آمریکا و اربابان آنها است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیام حضور مردم در میدان امام (ره) اصفهان پیام مهمی در مقابل جریانات سیاسی که کشور را با مسائل مختلف روبه‌رو می‌کنند تا بستری برای حضور دشمن در کشور فراهم شود، خاطرنشان کرد: این وحدت بسیار عالی است و به لطف خداوند آقای رئیسی هم رأی می‌آورد.

وی گفت: آقای قالیباف نشان داد اصولگرایی یعنی چه و این گذشت ایشان با توجه به مسائل موجود بسیار قیمتی است و باید از ایشان نهایت تشکر و قدردانی را کرد.

حجت‌الاسلام سالک افزود: اصولا یاران انقلابی و حزب الهی و دلسوز نظام در بزنگاه‌ها خود را نشان می‌دهند و از این امتحان پیروز بیرون می‌آیند.

انتهای پیام/تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.