سرویس: اخبار شهرستان ۱۳:۱۸ - شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

همزمان با حضور فاطمه هاشمی به اصفهان؛

شرق اصفهان جای هتاکان و حامیان فتنه نیست

تأسف آور است فاطمه هاشمی اینگونه بی محابا شرق اصفهان را حیات خلوت خود ببیند و برای حمایت از دولت اشرافیت و جماعت چهاردرصدی، زبان خود را به هتاکی علیه انقلابیون نظام اسلامی به کار گیرند.

/ بدیهی است دوازدهمین دورۀ انتخابات ریاست جمهوری علاوه بر جایگاه و اهمیت ذاتی آن، به علت ناکارآمدی دولت یازدهم در اجرای وظایف ذاتی خود در صیانت از حقوق مردم در همۀ عرصه ها، از اهمیت بسیار بالایی برخودار است، لذا بر همگان لازم است برای مقابله با اشرافیت و احقاق حقوق از دست رفتۀ محرومان و اقشار آسیب پذیر و احیاء رشد اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در عرصۀ انتخاب کاندیدای اصلح حضور یابند و به نوار ناتوانی ها و اشرافیت و فساد گرایی دولتمردان پایان دهند.

*حامی فتنه در شرق اصفهان چه می کند!؟

در این میان نقش تودۀ مردم در انتخاب فرد اصلح و فساد ستیز و نفی رویکردهای اشرافی برخی کاندیدا ها و نمایندگان آنها انکار ناپذیر است، حال با این تفاسیر پرسش کلیدی این است که فاطمه هاشمی(بخوانید از جمله حامیان فتنه) در شرق اصفهان چه می کند؟

این اتفاق نامبارک در حالی است که مردم شرق اصفهان از عمق ولایتمداری و بصیرت محوری بالایی برخوردارند.

خواستگاه فکری این مهم نیز بر این مبنا استوار است که ضرورت مقابله با سران فتنه و حامیان فتنه از جمله الزامات و اصول تقویت نظام اسلامی است که در همه حال باید مورد توجه آحاد مردم و مسئولان قرار گیرد، لذا آنچه از برآیند سفر برخی اعضای خانوادۀ مرحوم هاشمی به شرق اصفهان به دست می آید لزوم بصیرت افزایی مردم در مقابله با حضور سفیران اشرافیت و فتنه گری در مناطق مختلف کشور است.

البته در کنار عمق انحرافات اعتقادی و سیاسی برخی اعضای خانوادۀ هاشمی، نباید از رویکردهای محرومیت ستیزی این گونه افراد غافل شد، لذا فراموش نمی کنیم علیرغم بحران کم آبی و خشکسالی شدید در شرق اصفهان و مشکلات عدیدۀ اقتصادی کشاورزان زحمتکش در این منطقه، لیکن این حامیان دولت بودند که در دولت یازدهم بر انتقال آب سمیرم به کرمان و رفسنجان تأکید می کرد و آبادانی باغ های کرمان را به بهای خشکسالی باغ‌های سمیرم و دیگر مناطق اصفهان از جمله شرق اصفهان مطرح کرد.

لذا تأسف آور است فاطمه هاشمی اینگونه بی محابا شرق اصفهان را حیات خلوت خود ببیند و برای حمایت از برخی افراد، زبان خود را به صحبت علیه انقلابیون نظام اسلامی به کار گیرد و آزادانه اینگونه افکار عمومی و قلوب مردم انقلابی و ولایتمدار شرق اصفهان را جریحه دار سازد.

با این تفاسیر در وهلۀ نخست باید به برخی مسئولان شرق اصفهان عتاب کرد که به چه حقی، فضا و امکانات را در ابراز وجود یکی از حامیان فتنه ۸۸ در شرق اصفهان فراهم کرده اند تا اینچنین آرمان های رفیع نظام اسلامی مورد تمسخر و استهزاء مروجان اشرافیت و غرب گرایی واقع شود.

در پایان باید گفت، مردم شرق اصفهان ولایتمدار و ایمانی راسخ دارند و این زبان زد کل کشور است.

انتهای پیام/ اصفهان شرق

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.