سرویس: سیاسی » انتخابات ۱۸:۰۰ - جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

نماینده ویژه حجت‌الاسلام رئیسی:

اقتصاد کشور را با داس درو کردند/ با یک دولت بی‌برنامه و بی‌کارنامه مواجه هستیم

نماینده ویژه حجت‌الاسلام رئیسی گفت: در چهار سال گذشته نه تنها مدیریت این مملکت را درو کردند، بلکه اقتصاد این مملکت را هم با داس درو کردند و به یغما بردند، ما با یک دولت بی‌برنامه و بی‌کارنامه طرف هستیم.

به گزارش اصفهان شرق، سید صولت مرتضوی پیش از ظهر امروز در ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در اصفهان اظهار کرد: سند ۲۰۳۰ تحقیقاً یک کاپیتولاسیون فرهنگی است و ما با یک دولت بی‌برنامه و بی‌کارنامه طرف هستیم.

وی افزود: در چهار سال گذشته نه تنها مدیریت این مملکت را درو کردند، بلکه اقتصاد این مملکت را هم با داس درو کردند و به یغما بردند.

نماینده ویژه حجت‌الاسلام رئیسی یادآور شد: نمی‌دانیم این  بی‌هنری است یا هنرمندی که به دوربین نگاه می‌کنند و به ۷۰ میلیون ایرانی دروغ می‌گویند.

وی با اشاره به اینکه اکنون فرصت تغییر مهیا است، خاطر نشان کرد: دولت مستقر در مناظره‌ها و برنامه‌ها باید کارنامه مستند ارائه کند؛ بالای ۹۸ درصد پروژه‌هایی که افتتاح کردند یا قبلاً راه افتاده بود یا پیشرفت‌های اساسی انجام شده بوده است.

مرتضوی اذعان کرد: دولت، دولت ناپلئونی بوده است، اکنون فرصت برای تغییر مهیا است و ما  از زر و زور و قدرت هم نمی‌هراسیم؛ اگر دولت در ریل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی قرار داشت و در ‌سیاست خارجی دنبال عزت بود، ما به میدان نمی‌آمدیم.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.