سرویس: اجتماعی ۱۴:۴۴ - سه شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

به مناسبت هفته مشاغل؛

نمایشگاه دستاورد هنرجویان جرقویه ای در محمد آباد افتتاح شد/ تصاویر

مدیر هنرستان فرزانه گفت: امید داریم هنرجویان این مدرس در حین تحصیل به بازار کار معرفی شوند و برای این کار سفارشات فرم های مدارس ابتدایی منطقه را قبول می کنیم.

به گزارش اصفهان شرق از محمدآباد، صبح امروز نمایشگاه دستاوردهای هنرجویان هنرستان فرزانه به مناسبت هفته مشاغل در شهر محمدآباد از  توابع جرقویه سفلی برگزار شد.

مدیر هنرستان درباره اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: با توجه به شعار سال 96 تولید ـ اشتغال و آغار هفته مشاغل این نمایشگاه را بر پا کردیم، همچنین در کنار نمایشگاه بازارچه های کارآفرینی جهت آشنایی هنرجویان با کسب و کار نیز برپا است.

فرزانه فاتحی افزود: امید داریم هنرجویان این مدرس در حین تحصیل به بازار کار معرفی شوند و برای این کار سفارشات فرم های مدارس ابتدایی منطقه را قبول می کنیم.

وی با بیان اینکه هنرجویان ما در دو دوره کشوری استانی دارای رتبه های اول و دوم بوده اند بیان کرد: مائده جعفری هنرجوی سال گذشته در رشته گرافیک در این منطقه با امکانات کم در مقایسه با هنرجویان استان های دیگر و کلان شهرها توانست رتبه اول کشوری را کسب کند و یا محدثه عرب جعفری در رشته خیاطی و دوخت های تزیینی رتبه دوم کشوری را کسب کردند.

فاتحی گفت: هر ساله ما رتبه های برتر استانی نیز داشته ایم و در سال تحصیلی 96-95 یکی از هنرجویان ما توانسته از سه مرحله به مرحله عملی کشوری در رشته دوخت تزیینی  را یابد که در تابستان این آزمون در ارومیه برگزار می گردد که امید است که این هنرجو بهترین رتبه را کسب کند.

وی خیاطی و دوخت های تزیینی، مدیریت خانواده، گرافیک کامپیوتری، تصویر سازی و جلوه های ویژه رایانه ای را از رشته ها این هنرستان نام برد و خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم برای سال تحصیلی جدید رشته سراجی(چرم دوزی کیف و کفش )را اضافه کنیم.

وی افزود: تعداد دانش آموزان این هنرستان 65 نفر است و ما در این نمایشگاه سعی کردیم پایه های نهم منطقه را با رشته های موجود در هنرستان و برای هدایت تحصیلی صحیح دانش آموزان فراهم کنیم

این نمایشگاه تا تاریخ 6 اردیبهشت 96 برای بازدید عموم آزاد است.

انتهای پیام/ فاطمه معتمدی

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.