سرویس: فرهنگ و هنر 14:02 - سه شنبه 05 اردیبهشت 1396

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان

برپایی نمایشگاه کتاب اصفهان در محل جدید نمایشگاه‌ها / برگزاری«شب‌های شاد اصفهان» در حال پیگیری است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه محل جدید نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان شهریورماه افتتاح می‌شود نمایشگاه کتاب اصفهان در اواخر سال جاری در این محل برگزار می‌شود.

به گزارش اصفهان شرق، حجت‌الاسلام حبیب رضا ارزانی در خصوص برپایی نمایشگاه کتاب اصفهان در سال جاری اظهار داشت: نمایشگاه کتاب اصفهان، امسال نیز همچون 2 دوره گذشته برگزار می‌شود و برنامه‌های خوبی نیز با توجه به شرایط برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در صحبتی که با رئیس شرکت نمایشگاه‌ها داشته‌ایم شهریورماه سال جاری محل جدید و دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان افتتاح می‌شود و به همین دلیل بر اساس برنامه در پایان سال نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود، در دوره‌های گذشته حدود سالنی با متراژ یک هزار و 500 متر د اختیار ما قرار می‌گرفت اما با افتتاح محل جدید نمایشگاه سالنی حدد 8 هزار متر در نظر گرفته شده که این مسئله سبب گسترش برنامه‌های ما می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان درباره برگزاری شب‌های شاد در اصفهان خاطرنشان کرد: برنامه‌های اجرای صحنه‌ای، مجوز تئاتر، جشنواره، بخش‌های هنری و فعال سازی جشنواره نقاشی از عمده فعالیت‌هایی است که برای شب‌های شاد در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در ایام عید و در راستای شب‌های شاد اصفهان شاهد برگزاری تئاتر خیابانی فعالی در سطح شهر بوده‌ایم اما به دلیل این که این برنامه در ابتدای کار خود قرار دارد هنوز با سیاست‌های در نظر گرفته فاصله بسیاری دارد اما کارهای خوبی در این راستا صورت گرفته است.

انتهای پیام/تسنیم

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.