سرویس: اخبار شهرستان ۰۱:۲۶ - یکشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

در اختتامیه مسابقات هیأت فوتبال شهرستان اصفهان مطرح شد؛

ایجاد نخستین مرکز تخصصی روانشناسی فوتبال در شهرستان اصفهان/ زمین خاکی شروع فعالیت ارزنده ورزشی های شرق اصفهانی بود

رئیس هیأت فوتبال شهرستان اصفهان گفت: حضور خانواده فوتبالی شهرستان اصفهان، به نوعی افتخاری بزرگ برای ما است و قطعا می توان اراده جوانان ورزشی شهرستان را به عنوان الگو معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه خبری اصفهان شرق، عصر امروز سرای ورزشکاران اصفهان میزبان مراسم اختتامیه مسابقات هیأت فوتبال شهرستان اصفهان در فصل 96-95 بود.

دبیر هیأت فوتبال شهرستان اصفهان از ایجاد نخستین مرکز تخصصی روانشناسی فوتبال در شهرستان اصفهان توسط این هیأت خبر داد.

در این مراسم از کلیپ عملکرد کلی تهیه شده توسط روابط عمومی هیأت در سال گذشته رونمایی شد.

رئیس هیأت فوتبال شهرستان اصفهان اظهار کرد: حضور خانواده فوتبالی اعم از مسئولان، داوران و مربیان، به نوعی افتخاری بزرگ برای ما است و قطعا نمی توان از حضور روزانه ورزشکاران با ارده قوی در مسابقات آنچنان که شایسته است، تقدیر کرد.

رضا دهقان افزود: برای بهبود فوتبال تلاش خواهیم کرد و این امور را هدایت و راهبری می کنیم و خدا را شکر شاهد این هستیم که تیم های بزرگی مثل گیتی پسند در بحث استعداد یابی هیأت ما ورود پیدا کرده و در حال انجام فعالیت است.

وی متذکر شد: باید عنوان کنیم ما اولین لیگ فوتبال را در زمین های خاکی شروع کردیم و علیرغم سختی هایی که در این راه وجود داشت، امروز شاهد پیشرفت قابل توجه لیگ فوتبال و فوتبال در شهرستان اصفهان هستیم و این فوتبال را باید زنده نگه داشت و باید این نوید را به شما بدهم که دو چمن در حال احداث در بخش ها و شهر های شهرستان  اصفهان داریم که به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.