اصفهان شرق

بوسه بر دست مادرانی از جنس آفتاب شرق اصفهان/ گزارش

کدخبر: 128883
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ در ساعت ۱۳:۱۹

به گزارش اصفهان شرق، میلاد خجسته حضرت زهرا(س) بهانه ای برای بوسیدن دست مادرانی شد که بدون هیچ منتی عشق را در قاب از خودگذشتگی به تصویر کشیدند تا از دلواپسی ها و زحمات طاقت فرسای زندگی برای ما حرف بزنند.

در شرق اصفهان مادرانی هستند که دستانشان از کار و زحمت روزانه پینه بسته و پسرانی که به مصداق واقعی با هم بودن را در کنارشان پرورش دادند.

از مادر نمونه شهید مهندس وحید عابدی تا مادر کشاورزی که تمام توان خود را برای رشد و شکوفایی خانواده گذاشت.

*بوسه بر دستی که با زحمت و تلاش شبانه روزی مُهر خورد

حاجیه خانم کریمی دارای 8 فرزند

همان دستی که در زمین های کشاورزی کار کرده و زمخت شده است و ترک های روی پوستش گویای همه سختی ها بوده و هست و امروز و در آستانه روز مادر، پسر خانواده به نشان تشکر، سرزده به دیدار مادر رفته و دستان پرچین و چروکش را بوسه زد. همان دست خشک و خشن و ترک خورده ای که برای لقمه ای حلال بر سر سفره زخمی شد.

حاجیه خانم کریمی که با داشتتن 8 فرزند بیشتر عمر خود در باغ و زمین های کشاورزی گذارند و با مدیریت خانواده تمام فرزندان به مدارک عالی تحصیلی رسیدند.

*مادری که پسر را برای شهادت آماده کرد


حاجیه خانم  عابدی مادر شهید وحید یوسفی

دیدن مادر نمونه و فداکار مادر کوپایی که با وجود سختی‌ها 10 فرزند موفق را تحویل جامعه داده است نشان می‌دهد همیشه رفاه عامل موفقیت نیست.

این زن نمونه و پرتلاش توانسته 9 فرزندان نمونه و شاخصی تربیت و تحویل جامعه دهد و یک فرزند هم تقدیم انقلاب کند. بله حاجیه خانم عابدی مادر شهید مهندس وحید یوسفی یکی از مادران نمونه شهر کوهپایه است که باید بر دست او بوسه زد.

*دو شهید از مادر شرق اصفهانی


حاجیه خانم حدادی مادر شهیدان حدادی

حاجیه خانم حدادی با تبسمی زیبا که گویای رضایت از اهدای دو امانتش در راه خدا بود به خبرنگار ما گفت: دو فرزندم به نام های بیژن و داوود از اصفهان -کوهپایه را در راه انقلاب تقدیم کردم و از اول می دانستم که اینها زمینی نبودند و خوشحالم که خدا آنها را پذیرفت.

*اینجا شاهتور است با مادرانی از جنس تلاش و ایثار

 

و می گوییم با تمام وجومان که مادر، عین زیبایی‌ست و البته که زیباتر از زیبایی چیزی در این دنیا یافت نمی شود و می توان گفت قلب مادر جایگاه همه صفات زیباست که توانسته است فرزندانی رشید و فداکار در راه اسلام را تربیت کند تا الگوی جوانان نسل چهارم انقلاب شوند.

….روزت مبارک مادر….

تصاویر خود را به آدرس تلگرامی زیر ارسال کنید تا نشر دهیم
@esfahanshargh

انتهای پیام/ علی معقلی و غلامرضا قدرتی