سرویس: اجتماعی ۰۸:۰۰ - دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

همزمان با فرا رسیدن سال نو؛

نمایشگاه عیدانه كتاب با تخفیف ویژه در بن رود/تصاویر

در آستانه فرا رسیدن سال نو و تعطیلات نوروز، نمایشگاه عیدانه كتاب با تخفیف ویژه در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش منطقه بن رود دایر شد.

به گزارش اصفهان شرق، كتاب را باید یكی از زیباترین و مهم‌ترین جلوه‌های فرهنگی بدانیم و آن را از گران سنگ‌ترین پدیده‌ها و میراث بشر به حساب بیاوریم. شكوه این ارزش را باید در تابش «اَلَّذی عَلَّمَ بِالقَلَم» جستجو كنیم. خداوند یگانه به قلم و حرمتش سوگند یاد كرده و معجزه ی همیشه جاوید آخرین سفیر سعادت را كتاب آسمانی “قرآن” دانسته است.

تمامی ادیان آسمانی و مردان بزرگ تاریخ، از طریق كتاب جاودانه مانده‌اند و این گویای اهمیت عنصر كتاب در پویایی جامعه است. جهان صنعتی امروز مدیون دانشمندان زیادی است. در اثر مطالعه و كتابخوانی، اختراعات و اكتشافات فراوانی بوجود آمده كه نقش مؤثری را در زندگی بشر ایفا كرده است. چه بسا در اثر كتابخوانی پیشرفت هایی حاصل گردیده كه جان انسانها را نجات داده یا دشواری های زندگی را بر آنها سهل كرده است.

با عنایت به اهمیت ترویج فرهنگ كتابخوانی و در آستانه فرا رسیدن سال نو و تعطیلات نوروز، نمایشگاه عیدانه كتاب با تخفیف ویژه از ساعت 8 صبح الی 13 و 15 الی 17 تا تاریخ 95/12/25  در محل سالن اجتماعات اداره دایر گردیده است.

انتهای پیام/

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.