سرویس: غیر تولیدی ۱۱:۴۴ - پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵

در نشست معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها؛

دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه برتر در عرصه بین الملل معرفی شد

دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان یکی از دانشگاه های برتر عرصه بین الملل کشور مورد تجلیل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

به گزارش اصفهان شرق،  در هفدهمین نشست هم اندیشی معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان یکی از دانشگاه های برتر عرصه بین الملل کشور مورد تجلیل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

در این آئین که  با حضورمحمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری فعال در عرصه بین الملل تجلیل بعمل آمد.
دانشگاه صنعتی اصفهان به همراه دانشگاه های صنعتی شریف، علوم پایه زنجان و حکیم سبزواری، چهار دانشگاه برتر کشور در عرصه بین الملل بودند که به دلیل فعالیت گسترده در حوزه روابط علمی بین‌المللی درسال تحصیلی 95-94، ضمن دریافت نشان ویژه، مورد تجلیل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفتند.
فعالیت های ارزنده در زمینه تعاملات علمی پژوهشی و فناوری بین‌المللی و استفاده از آن در جهت تحقق اهداف دیپلماسی علم و فناوری و دستیابی به شاخص‌های مطلوب در ارزیابی‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه‌های کشور در سال تحصیلی 95-94، از عمده دلایل انتخاب دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان دانشگاه برتر کشور در این عرصه عنوان شده است.
انتهای پیام/ایمنا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.