سرویس: اجتماعی ۱۳:۰۰ - چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

صبح امروز برگزار شد؛

یک روز همراه با مجلات رشد در دبستان اندیشه/تصاویر

صبح امروز طرح یک روز با مجلات رشد دانش آموزان در مدرسه اندیشه محمد آباد برگزار شد.

به گزارش اصفهان شرق، صبح امروز طرح یک روز با مجلات رشد دانش آموزان در مدرسه اندیشه محمد آباد برگزار شد.

دانش آموزان با توجه به مجلات رشد که در طول سال تحصیلی دریافت کرده اند کاردستی ها، مطالب آموزنده، آشپزی ها، نمایش و… تهیه و به نمایش می گذارند.

در این طرح دانش آموزان با علاقه مندی های خود بیشتر آشنا می شوند. مجلات رشد مطالب مفید و ارزنده برای دانش آموزان دارد که اطلاعات آن ها را بالا می برد.

مجلات رشد می‌تواند دست مایه‌ای برای فعالیت‌های تربیتی و پرورشی مدارس، کمک به فرایند یاددهی و یادگیری، ارزشیابی تحصیلی، ارتقای نیروی انسانی از بعد دانشی و مهارتی خانواده ها و انجمن اولیا و مربیان است.

همچنین ارتباط بین مجلات رشد با سایر فعالیت های آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ مطالعه، تقویت و ترویج هویت ملی و دینی، نشاط، شادابی و غنی سازی اوقات فراغت، توسعه سواد خواندن، ارتقای سطح دانش و رواج خلاقیت دانش آموزان بسیار مؤثر و سودمند خواهد بود.

در مجلات کمک آموزشی رشد مانند مجلات دیگر صفحه هایی به رویدادهای جالب، سرگرمی، جدول و بازی، ظنز و فکاهی، گفت و گو و گزارش اختصاص دارد  اما طنز، سرگرمی، بازی و جدول های مجلات کمک آموزشی، ضمن سرگرم کردن مخاطب و جلب توجه او به مجله، مفاهیم عمیق آموزشی را نیز به او انتقال می دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.