سرویس: خواندنی ۱۹:۱۴ - دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵

تلاش دختر معلول برای درمان سرطان پدرش+عکس

دختر جوانی با وجود معلولیت‌ جسمی خود اکثر ساعات شبانه‌روز را کار می‌کند تا بتواند هزینه‌های درمان پدرش را که به سرطان مبتلاست، تأمین کند.

به گزارش اصفهان شرق، وانگ جینگ دختر جوانی است که با وجود معلولیت جسمی و بیماری‌های دیگری که دارد برای خود کاری دست و پا کرده تا بتواند هزینه‌های درمان پدرش را که به سرطان مبتلاست، تأمین کند.

وانگ جینگ به صورت پاره وقت فروشنده یک مرکز است و وقتی به خانه می‌رسد تا نیمه شب آن‌روز پای کامپیوتری که در خانه دارد می‌نشیند و کارهای شرکت‌های دیگر را راه می‌اندازد تا بتواند با درآمد ماهانه‌اش خرج درمان سرطان پدرش را بپردازد.

این دختر جوان که 20 سال بیشتر ندارد، جدا از معلولیت جسمی از پوکی استخوان نیز رنج می‌برد و شرایط سخت کاری به حال بد وی دامن می‌زند. پیشرفت سرطان پدرش اوضاع را بدتر کرده و وانگ بیشتر ساعات شبانه‌روز را بیدار می‌ماند تا کار کند و پول درآورد.

پدر وانگ دیگر قادر به کار کردن نیست؛ از طرفی دوست ندارد دخترش با این شرایط فیزیکی کار کند، به همین دلیل برای درمان سرطانش راه‌ها و مکان‌های ارزانی را انتخاب می‌کند تا با باقی‌مانده آن وانگ به درمان خود نیز رسیدگی کند.

یک افسر پلیس هنگامی‌که به طور اتفاقی از شرایط زندگی وانگ مطلع شد برای وی کامپیوتر جدید و پیشرفته‌ای خرید تا بتواند در زمان کوتاه‌تر درآمدزایی بیشتری کند.

این افسر پلیس اکنون هر هفته به همراه دوستانش برای ملاقات وانگ و پدرش به خانه آنها سر می‌زند.

وانگ در استان هوئبی چین زندگی می‌کند. این استان در مرکز این کشور قرار گرفته‌ و مرکز آن شهر ووهان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.