سرویس: اجتماعی ۱۸:۱۶ - چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۲

كلاس هاي ضمن خدمت فرهنگيان شرق اصفهان

کلاس های ضمن خدمت فرهنگیان در شهر ورزنه تشکیل شد

کلاسها به مدت دو روز در هنرستان پسرانه انقلاب اسلامی شهر ورزنه تشکیل شد و در این دوره دبیران علوم تجربی مناطق نایین ، جرقویه علیا ، جلگه و بن رود به تعداد ۲۶ نفر شرکت داشتند .

مدیر دوره ضمن خدمت در منطقه جلگه در گفتگو با خبر نگار اصفهان شرق از جرقویه علیا  گفت :
این کلاسها برای ارتقا سطح علمی دبیران علوم تجربی و بررسی کتاب جدید التالیف علوم پایه هفتم و هماهنگی برای تدریس این کتاب و استفاده از تجربیات دبیران تشکیل شده است .
DSC01483

محمد رضا اصغری افزود  : این کلاسها به مدت دو روزدرهنرستان پسرانه انقلاب اسلامی شهر ورزنه تشکیل شد و در این دوره دبیران علوم تجربی مناطق نایین ، جرقویه علیا ، جلگه و بن رود به تعداد ۲۶ نفر شرکت داشتند .

DSC01417

وی افزود : مدیریت آموزش و پرورش منطقه  بن رود نیز از این کلاس بازدید بعمل آورد ودر سخنان کوتاهی ضمن بیان مشکلات موجود در تشکیل کلاس های ضمن خدمت گفت : با توجه به مشکلات و کمبود اعتبار ما کوشش کردیم که کلاس ها در شهر ورزنه تشکیل گردد و هدف ما ارتقا بخشیدن به سطح علمی دبیران می باشد .

DSC01418
توسلی افزود :دبیران باید در روش تدریس و اطلاعات به روز باشند و از روشهای سنتی و قدیمی پرهیز کنند و از فن آوری جدید بهره ببرند و دانش آموزان را به فعالیت و تحقیق سوق دهند تا  از کاروان علم عقب نمانند .

DSC01476
مدیریت آموزش وپرورش منطقه در پایان از دبیران ، مدرسان آقایان حسینی و رفیعی و کلیه دست اندرکاران این دوره تقدیر و تشکر بعمل آورد  و از خداوند متعال برای آنها  آرزوی موفقیت و پیروزی خواستار شد .

 

DSC01480

 

همچنین بخوانید:

2 نظر در مورد “کلاس های ضمن خدمت فرهنگیان در شهر ورزنه تشکیل شد”

  1. ورزنه ای گفت:

    خبرتون خیلی جالبه بهتر بود یکم تحقیق میکردید
    آقای توسلی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بن رود هستش و آقای اصغری هم که به عنوان مدیر دوره ازش یاد شده ورزنه ای هستش ، این خبر ربطی به بخش جلگه نداشت که نوشتید منطقه جلگه

  2. عبداله عبدالهی عبداله فر گفت:

    واقعا برای شما متاسفم که این خبر را بدون هیچ تحقیقی گذاشتید آخه این چه ربطی به بخش جلگه داره؟؟؟؟؟؟؟؟
    فقط براتون متاسفم!!همین.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.