سرویس: اجتماعی ۱۰:۳۵ - چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری

تجهیزات آتش نشانی اصفهان مطابق با استانداردهای روز دنیا

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: این سازمان با تجهیزاتی که مطابق استانداردهای روز دنیا است، به شهر و شهروندان خدمت رسانی می کند.

به گزارش اصفهان شرق، آتشپادبهزاد بزرگزاد  به امکانات و تجهیزات آتش نشانی اصفهان اشاره کرد و افزود: از سال ۹۳ پروژه خرید یک دستگاه نردبان ۵۶ متری آغاز که اوایل سال ۹۴ به تجهیزات سازمان آتش نشانی اضافه شد.
وی تصریح کرد: درصدد هستیم با توجه به وسعت شهر بتوانیم خودروهای بیشتری را به تجهیزات این سازمان اضافه کنیم.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر تجهیزات انفرادی مثل کلاه های ضد انفجار، دستگاه های تنفسی با کپسول کامپوزیت که علیرغم وزن کم مقاومت بیشتری در مقابل حریق و حوادث دارند، به امکانات این سازمان اضافه شده است، اظهارکرد: تعداد ۷ دستگاه خودرو ایسوزو که طراحی و بازسازی آنها توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی انجام شد، به تجهیزات این سازمان نیز افزوده شد.
وی از اضافه شدن یک دستگاه خودرو پشتیبان دستگاه تنفسی که شرایط را برای حمل ۱۵۰ دستگاه تنفسی به صورت پشتیبان و یدکی فراهم می کند، به امکانات آتش نشانی اصفهان خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به بافت سنتی بازار اصفهان، استفاده از موتورسیکلت های حمل تجهیزات اطفا در دستور کار سازمان قرار گرفت و با همکاری خوب سازمان فناوری های نوین شهرداری، تعداد ۲ دستگاه خودرو به صورت آزمایشی تجهیز و به ناوگان اضافه شد.

انتهای پیام/خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.