سرویس: غیر تولیدی ۱۴:۰۰ - سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵

از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات کشاورزی در اصفهان برپا می‌شود

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تکنولوژی و تجهیزات کشاورزی و باغبانی (نهاده‌ها، محصولات و خدمات وابسته) از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر می‌شود.

به گزارش اصفهان شرق، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان اظهار داشت: در این دوره 110 مشارکت‌کننده در 8000 مترمربع فضای نمایشگاهی از استان‌های تهران، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، خراسان رضوی، البرز، آذربایجان شرقی، همدان، یزد، مرکزی، فارس، سمنان، آذربایجان غربی و گلستان گرد هم می‌آیند.

رسول محققیان افزود: این مشارکت‌کننده آخرین و تازه‌ترین محصولات و خدمات خود را در زمینه تولید و توزیع انواع بذر، سموم دفع آفات، ادوات سم‌پاشی و باغبانی، گل و گیاه، خدمات بازرگانی و تأمین خدمات کشاورزی، گل و گلخانه، پرورش درخت و نهال، نهاده‌ها و کودهای شیمیایی و حیوانی را به نمایش می‌گذارند.

وی از حضور بالای مشارکت‌کنندگان غیر اصفهانی و از دیگر استان‌های کشور، حضور چشمگیر مراکز علمی و دانشگاه‌ها و سازمان‌های دولتی، تشکیل پاویون علمی نمایشگاه متشکل از دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد، برگزاری سه سمینار آموزشی با موضوعات تکنولوژی‌های مؤثر در تغذیه گیاهان، خاک، ‌آب و گیاه و خاک و نهاده‌های کشاورزی با اعطای گواهی‌نامه، درصد بالای حضور مشارکت‌کنندگان جدید و برنامه‌ریزی بازدید گروه‌های متخصص به‌عنوان ویژگی‌های این دوره از نمایشگاه اگروت یاد کرد.

این نمایشگاه در ساعات بازدید 15 تا 21 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر است و روز شنبه 25 دی‌ماه از ساعت 9 تا 12 صبح به‌منظور بازدید ویژه متخصصان تعیین شده است.

انتهای پیام/تسنیم

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.